Lista ocen Audi A6 C6 (150) - Widoczność

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Varp
Avant 2.0 TFSI 170KM 125kW
Widoczność dobra, ale nie idealna. Chodzi mi o słupki przednie, które nieco utrudniają widoczność, kiedy chcemy sprawdzić czasami włączając się do ruchu, czy z boku nie nadjeżdża inny pojazd. Trzeba się nieco wychylić do przodu patrząc przez przednią szybę, żeby słupek nie musiał nam zasłaniać widoku. Być może jest to spowodowane tylko tym, że akurat w takiej a nie innej pozycji mam ustawiony fotel, ale faktem jest, że w innych samochodach...
~hubi_beerb
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Raczej sportowo zestrojone zawieszenie, a do tego duże felgi w moim egzemplarzu powodują, że wyraźnie czuć ubytki w nawierzchni, choć nie są one przesadnie dokuczliwe. Z pewnością można znaleźć samochody, które lepiej izolują od drogi, za to w tym samochodzie postawiono na fantastyczne czucie drogi zamiast odizolowanie od niej.
~Yyyyy
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Idocznosc srednia. Można ocenić wyżej ale po co :) jak to ocena wszystkich marek to tarpan sie znajdzie na wysokiej. Słupki z przodu duże nisko schodzą jak ktoś ma duży nos może zawadzac a na poważnie to wszystko zależy od ustawienia fotela, najgorsze są lusterka przybliżające cieżko jest ocenić odległość auta jadącego za nami !
~Mariusz
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Nie brakuje mi jej nigdzie, każda szyba jest na tyle duża że co trzeba to zobaczę, mimo długiego przodu jakoś nie odczuwam braku widoczności, może to kwestia kto, jak komu ustawi się fotel. Jak dla mnie nie brakuje mi nigdzie widoczności, przyciemniłem szybki by nawet było mniej widać :)
~pepe
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Widoczność idealna, ale nie mam czujników parkowania u siebie. Manewruje zawsze na czuja z lekką niepewnością. W poprzedniej miąłem czujniki z przodu i z tyłu- POLECAM. Zaznaczam, że nie mam w swoim obecnym egzemplarzu i go nie zarysowałem, ale przydałyby się ;)
~blizniak1982
Limousine 3.0 V6 TFSI 290KM 213kW
Rzeczywiscie troche slaba widocznosc do tylu ale od czego mamy systemy pomocnicze ktore w tej wersji silnika sa standardem, a i dodam ze nie mozna miec wszystkiego mam na mysli: ladnie skrojonej sylwetki i idealnej widocznosci (jezdzac na kozie podejrzewam ze widocznosc jest swietna)
~Bogdan
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Duże lusterka ułatwiają cofanie, długo przód nie ułatwia parkowania. Cale szczęście czujniki parkowania ułatwiają życie. Widoczność do tylu jak to w nowych autach schodzi na dalszy plan bo ważniejsza jest linia auta.
~KeriC
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
To ważny element podczas jazdy. Bezproblemowy przegląd widoczności przy skrętach i wyprzedzaniu. Audi A6 radzi sobie z tym bardzo dobrze, choć nocą doświetlenie zakrętów mogłoby byc lepsze.
~Kuba
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Wyciszenie silnika dobre, ale jeździ się jak przeciętnym kompaktem. Do tego dziwne wyprofilowanie przednich siedzeń- przy wsiadaniu człowiek ociera tyłkiem o twardy plastik. Fatalne zawieszenie
~Pit
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Przednia szyba wąska, dość czołgowa - są lepsi. Leciwy design nie ogranicza widoczności do tyłu i na boki, jest OK. Spore lusterka. Jasne reflektory, choć fabrycznie zbyt wysoko ustawione.