Lista ocen Audi A6 C6 (42)

~audi a6 c6
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
jest to bardzo dobry samochód, jeżdżę nim kilkanaście lat i mogę coś na jego temat napisać, kupiłem jako 2 letni od pierwszego właściciela i bardzo sobie chwale, żadnych usterek, zawieszenie fabryczne, nic nie robiłem, nie ma takiej potrzeby, tylko oleje, filtry i klocki, nic nie stuka nic nie puka, poprzednim a6 c5 1.9 tdi zrobiłem 480 000 i jak sprzedawałem to nie było się czego wstydzić autko chodziło nadal przyzwoicie, mam nadzieję że tu...
~tomekborowik@poczta.onet.pl
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Auto użytkuję już 5 lat, oryginalny przebieg 180 000, odkupiłem od wujka który kupił je w salonie. Brak poważnych usterek, eksploatacja wcale nie jest droga, bardzo dobre auto na dłuższe wyjazdy, bardzo komfortowe, przestronne, zwinne w prowadzeniu. Na dzień dzisiejszy nie widzę lepszej alternatywy w tej cenie. Dodam, ze bardzo lubię markę, od czasow studiów miałem audiki, ale wcześniej były to stare auta po przejściach. Jak do tej pory się...
~Wozio
Avant 2.0 TDI 136KM 100kW
Bardzo komfortowe auto z umiarkowanym apetytem na paliwo. Dedykowane przede wszystkim do długich wojaży. Rodzina 4 osobowa z powodzeniem zabierze się w to auto na dłuższe wakacje. Rewelacyjna pojemność bagażnika. Mimo że to AVANT to na spotkania biznesowe możemy nim się wybrać bez obciachu - auto z pazurkiem... Polecam ludziom ceniącym estetykę i wysoki komfort i ...
4,1
~goodhope
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
2.0 TDI nie grzeszy kulturą pracy... taki urok silników na pompowtryskach, ot trochę zajeżdzają ciągnikiem rolniczym... Ale idzie przywyknąć, w miarę wzrostu prędkości nie jest to specjalnie uciążliwe. Bardziej drażni w uszach na zewnątrz niż wewnątrz. Problemem jest bardzo słaba dynamika do 2 tyś obr, praktycznie należy ruszać z półsprzęgła, by nie zadusić auta. (Silnik)
~gw
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Jak na tą masę to zaskakująco dobre osiągi. Trzeba również pamiętać, że A6 jest tylko o 150 kg cięższe od A4. (Silnik)
~ZinoDavidoff
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Ogólnie wspaniały samochód. Jadąc nim czuje się prestiż i wygodę. Przyjemność z jazdy i odpoczynek.
3,5
~raffi
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Największym atutem tego auta jest niskie spalanie i fajny wygląd,reszta bardzo przeciętna
~ML
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Uzywanie tego samochodu sprawia naprawde radosc; ponadczasowy design, nowoczesna technika, wysoka efektywnosc silnika, ugruntowana renoma na rynku.Nie bez powodu zostal prymusem w swojej klasie.A o jego stylistycznej postepowosci swiadczy fakt, ze przypomina linia boczna A8 ktore bedzie miec premiere w 2009.
3,4
~mazen
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
auto za baaardzo duże pieniądze i teoretycznie (niemiecka niezniszczalna technika) ale to nie to audi co jeszcze 15 lat temu
~w126c@wp.pl
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
dobre osiągi, niskie spalanie, nic więcej nie potrzebuje, seryjnie 140Km program na 170KM spalanie spadło!!!!!!!! niesamowite o ponad litr!!! (Silnik)