Lista ocen Audi A6 C6 (50)

~Krzysztof2137
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Świetny samochód. Niesamowicie komfortowy, bardzo poukładany. Wszystko jest na swoim miejscu. Prowadzi się bardzo dobrze, nie czuć masy auta. Skrzynia biegów pracuje płynnie, choć może trochę powolnie, ale też nie jest to sportowy samochód. Jak najbardziej polecam!
~Kaz0r
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Podkreślam,że zakupiłem auto bezwypadkowe z prawdziwym przebiegiem, rzeczy które się psuły były oryginalne, nie grzebane wcześniej przez amatorów. Według mnie ładne auto i tyle. Za dużo sprawia mi problemow i zbytnio napycha kieszenie Kulczykowi/Boschowi i innym.
4,1
~mareq
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
224 KM wystarcza, ale zrobilem jeszcze chipa na 270 KM (550 Nm) i to juz NAPRAWDE jest DUUZO. Start jak w samolocie, kto kiedykolwiek lecial ten wie :-) . Polecam podniesienie mocy. Na co dzien z tej mocy sie nie kozysta, ale jak przyjdzie ochota ostrego startu spod swiatel to wrazenia niesamowite. (Silnik)
~Grzegorz
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Zawsze był to samochód moich marzeń, a marzenia są po to by je spełniać :)
~SIDI
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
wybor był trudny ale jestem bbb zadowolony mam wersje z maksymalnym wyposarzeniem mocny silnik za rozsądna cene ...:) Informacyjnie na swiatłach paru kolesi sie zaskoczyło...:) chip swietna opcja doswietlanie zakretow oraz kluczyk bezobsługowy polecam... tylko srebrny kolor i 18 koła..
~swój chłopak
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Saochód swietny w miescie jaki i na trasie ,Auto od pierwszego własciciela (WOLWGANGA)niemiecki dziadek przed emeryturą ,serwisowane do konca. Wymiany tylko eksploatacyjne klocki oleje od 2005 do dzis tj.2018 nic nie robione w zawieszeniu wszystko orginał. Ta przyjemnosc z jazdy polecam każdemu.
3,5
~CDS
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Auto bardzo mi się podoba z zewnątrz. Ma spory bagażnik. Na trasie z rodziną jedzie się wygodnie i bezproblemów. Najbardzie denerwuje mnie skrzynia biegów.
~Matiz
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Silnik pierwsza klasa, szczególnie przyjemnie sie jeździ automatem. Przy wyprzadzaniu rakieta, 7 sekund do setki. W mieście oszczędny ( oczywiscie zalezy od nas ;)) w trasie tym bardziej. Wysoka kultura pracy. (Silnik)
~Pawlik_33
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Moc jest potężna. Przyspieszenie od 160 -200 trwa kilka sekund ... W trybie sport w mieście nikt scię nie przegoni. (Silnik)
~Xyz
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Auto godne polecenia i jeżeli ktoś dbał i wymieniał wszystko na czas to auto bezawaryjne