Lista ocen Audi A6 C6 (26)

3,6
~kraków 38
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Dobre Auto Cena jakość niestety koszty utrzymania straszne kupując trzeba pilnować serwisów i czy poprzedni właściciel kupił by pojeździć a jak się coś będzie dziać to sprzedał czy miał to na firmę i nie parzył ile kosztował serwis bo i tak szło w koszty firmy ale takich aut jest mało bardzo mało przebieg 500 tys pierwszy rozrząd oryginalny nic nie dotykany stałe trasy autostradowe kraków - monachium roczny przebieg 40 tyś
~Paweł
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Auto z Niemiec kupione w komisie we wrześniu 2018r. za 30k z przebiegiem trochę ponad 250k. Czy ten przebieg był oryginalny nie wiem, z mmi wychodziło ok 300k ale skóry czy inne materiały wyglądały znacznie ładniej niż na innych egzemplarzach z podobnym przebiegiem. Rozrządu też nie było słychać. W aso dowiedziałem się tylko, że auto przez pierwsze 6 czy 7 lat robiło trochę ponad 30k km rocznie a w 2010 miało czołówkę ale zostało naprawione i...
~Sławek
Allroad quattro 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Samochód bliski idealnemu. Prawidłowo serwisowany jest niezawodny, komfortowy i daje frajdę z jazdy.
~Krzysiek
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Silnik o niebo lepszy niż wersja 225 km cichszy i bardziej dynamiczny choć nieco więcej spała ok 0,5 litra na100km (Silnik)
~KeriC
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Audi A6 3,0 TDI - to chyba samochód marzeń każdego kierowcy ze średnio-wyższym portfelem. Doskonałe właściwości jezdne, znakomite przyspieszenie, bezawaryjność, prestiż.
~foxracer
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Auto pod kazdym wzgledem genialne. Koniecznie z zawieszeniem pneumatycznym, ktore zamienia to auto raz w sportowy bolid a innym razem w jezdzaca kanape. Pakiet oswietlenia dodaje smaczku wnetrzu, a drewniane dodatki to prawdziwe drewno a nie jakis bubel. szczerze polecam samochod pod kazdym wzgledem. Zdecydowany faworyt w swojej klasie!
~PM
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Super silnik, ekstra dynamika ale czuły na jakość paliwa. Lepiej zainwestować w silniki po 2006 mniej problemów. (Silnik)
~k
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Rewelacyjny silnik 240KM, silny, elastyczny, oszczędny (Silnik)
~Sara
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Auto bardzo fajne, serio jestem z niego mega zadowolona! Idealne dla takiej kobitki jak ja - jest wygodne, tanie w utrzymaniu i ma dużo miejsca z tyłu przez co można się zabawić ze swoją drugą połówką na tylnich siedzeniach ;) Sama nagrałam z moim byłym dużo materiałów, z resztą można to sprawdzić na moim insta @zajmesietoba
~Tomek
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Super auto za cene 50000zł. za 2008rok,ale tylko 3.0 tdi tiptronic i koniecznie z zawieszeniem pneaumatycznym.moim zdaniem każde A6 powinno mieć to w seri.Róznica między standardowym zawieszeniem a pneaumatycznym,to jak lot na marsa-POLECAM.jeśli auto serwisuje się według standartów audi, to zawieszenie bez problemu wytrzymuje przebieg 300000-400000 tyś.km.