Lista ocen Audi A6 C7 Allroad quattro (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~igor
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Jeśli chodzi o spalanie , to jestem w szoku . Rano jadąc do pracy w mieście przy umiarkowanym ruchu , nie śpiesząc się na czerwone światła potrafi pokazywać mi 5,9 l/100km . Ogólnie jeżdżąc po mieście trzymam się średniej 8,7l/100. Jak dobrze pojeżdżę nie przekraczam 10l ! Bardzo ekonomiczne auto , ale podkreślam że oprogramowanie jest zmodyfikowane. Serwis Audi , muszę to pochwalić , że schodzi powoli na naszą planetę . Za ostatni serwis...
~Maciej T Warszawa
Allroad quattro 3.0 TFSI 310KM 228kW
Niezłe, starając się czasem jeździć spokojnie :) spalanie średnie po kilku tysiącach mam na poziomie 13 litrów (leję 95). Czyli ok. 1-1,5 litra więcej niż w Accordzie o mocy silnika mniejszej o 100 KM.... no i ważne jest, że nie muszę lać, co robiłem w Hondzie, 98 lub 100, więc koszt paliwa jest porównywalny a auto znacznie mocniejsze i szybsze
~Multi
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Jak każdego samochodu segmentu premium, czyli tanio nie będzie (serwisując oczywiście w ASO). Jeżeli chodzi o serwisowanie w przysłowiowym 'garażu' to niestety nie orientuję się jakie będa koszty utrzymania
~fan
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Wiesz co kupiłeś, więc nie marudź. Choć spalanie bardzo mile mnie zaskoczyło i jest lepiej niż w Q5 a 2 t. masy własnej i ponad 2,5 t. całkowitej, to nie kaszka manna.
~fan+
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Nie jest paliwożerny. Na większym zbiorniku robię ponad 800 km z prędkościami do 180 km/h.
~Auto maniak
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Można poniżej 10 litrów po mieście ale poco jak idzie lepiej niż benzyna i wtedy max 12-13 Trasa 7,5-8,5
~Cierpliwy
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Można palić banknotami w kominku albo se kupić audi
Audi A6 C7 Allroad quattro