Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur S
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Do tej pory nie zawidlo mnie w żadnym aspekcie, być może dlatego, że jestem osobą która o auta dba. Wymiana oleju co 10k km, prewencyjne przeglądy i wsuchiwanie się w dźwięki pojazdu. Jak tylko coś usłyszę niepokojącego to namierzam i eliminuję.
~Krzysiek
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Podkładki pod wtryskami trzeba zmieniać regularnie, na szczęście jest dostęp i są tanie. Z uwagi na masę ekologii, jest dużo czujników (lambdy, noxy itp.) - to się potrafi zepsuć, choć nie są to dużo kwoty za naprawę.
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nic się nie zepsuło , póki co . Kupiłem auto z oryginalnym przebiegiem (jestem drugim właścicielem) , wszystkie serwisy były robione na czas i zgodnie z harmonogramem , także zobaczymy jak długo ten stan się utzyma .
~WOJTA
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nawigacja staroc, nowosci brak w ASO. Podpieram sie ciagle google, ktorego nie moge wrzucic na glowny wyswietlacz. ASO nie wgra systemu pomocniczego na kompatybillnosc z Iphonem - wniosek trzeba kupic nowe auto....
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Póki co brak, zbyt krótko jeżdżę. Czasem po wyłączeniu silnika i otwarciu drzwi nie wyłącza się system audio. Muszę to zgłosić - może jest jakaś aktualizacja oprogramowania która to załatwi.
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Od nowości nie wymieniłem ani jednej żarówki. Nie ma żadnych drobnych usterek. Nic nie odpadło, nie odkształciło się, nic nie trzeszczy. Jest naprawdę dobrze.
~Noiz
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
w starszych modelach czasem cos drobnego z elektryki, zwlaszcza w modelach przepakowanych gadzetami, mam wielu znajomych z modelami C6 i C7, w tym polifty
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Brak. Żadnych. Zero skrzypień, zero trzeszczeń, żadnych ostrych krawędzi. Po prostu - przewaga dzięki technice.
~Chrupek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Blokada wlewu paliwa 2 razy wymiana. Czujnik ciśnienia doładowania i niestety rozrusznik.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7 Avant Facelifting
6,9
~Schutterly
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Poza zapchaną przepustnicą i szybą do wymiany przy prawie 300000km zero awarii.
Audi A6 C7 Avant Facelifting