Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie przemawia do mnie za bardzo MMI Touch. Widać że system tworzono już ładnych parę lat temu. Touchpad to bajer, nie wykorzystuję go na codzień - można poszpanować przed znajomymi. Pokrętło obsługi OK ale mnogość przycisków początkowo przytłacza. Po 4 miesiącach ciągle nie są dla mnie w stu procentach intuicyjne. Najbardziej niestety jestem zły z przycisków kierownicy - przede wszystkim zamieniłbym je stronami (multimedia po lewej, komputer...
~Krzysiek
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Ogólnie bardzo dobrze. Jak to w niemieckim aucie - wszystko jest tam gdzie być powinno. Dwie małe uwagi - brak sensownego schowka na okulary. Trzymam w cup holderze... Dwa. Jak zapala się kontrolka od płynu spryskiwaczy, powinno dać się zmieścić pełną bańkę 5L. BMW już w latach 2004 na to wpadło. Audi w 2016 nadal o tym nie pomyślało. Zapala się kontrolka, bierzesz bańkę 5L i... nie możesz jej całej wlać bo się nie mieści. Zostaje trochę...
~Noiz
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
jak to w niemcu - bezbłędnie kto prowadizł kilka np Lexusów, wie, jak trudno obsługuje sie tam podtsawowe funkcje, chocby klimatyzajcje, nawet po roku uzywania modelu MMI- piekna sprawa! latwe i intuicyjne od poczatku a wersja MMI touch z pismem odręcznym i / lub mową (zbedny gadzet, nei uzywa sie) to petarda!
~Matteo91
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Audi jest na prawdę sporych gabarytów. Miejsca jest wystarczająco dużo. Na tylnej kanapie usiada tylko 2 dorosłe osoby. Rozplanowanie deski rozdzielczej ze wszystkimi przyciskami jest bardzo intuicyjne. Nie ma przepychu co dla mnie jest plusem.
~Artur S
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Jak to w aucie klasy premium,. Wszystko jest na swoim miejscu. Choc jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do systemu MMi w Audi. Nie jest tak intuicyjne jak iDrive w Bmw. Ale do tego też można się przyzwyczaić
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tutaj niewiele się zmieniło, bo i nic więcej nie potrzeba było. Układ przełączników jest intuicyjny, nie ma potrzeby się domyślać, co się stanie jak się przekręci albo naciśnie jakiś guzik.
~Romek
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Rozplanowanie wnętrz bardzo dobre, dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, bagażnik też duży, plus za dociąganie drzwi, otwieranie gestami i elektryczną roletę.
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Po prostu pięć gwiazdek. Nic dodać, nic ująć. Rozczarowuje trochę wielkość bagażnika w wersji kombi, która w tej klasie odbiega wg mnie od standardu .
~Vigo
Avant Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Wszystko na swoim miejscu, tylko MMI mógłby być łatwiejszy w obsłudze (jak w BMW), za dużo przycisków i trzeba oderwać wzrok od drogi żeby trafić we właściwy.
~Schutterly
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wszystko pod ręką. Jedynie zamiast wzmocnienia sygnału w podłokietniku wolałbym ładowarkę indukcyjną do telefonu.
Audi A6 C7 Avant Facelifting