Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Klimatyzacja 4 strefowa... czego chcieć więcej. W lato póki co działa sprawnie, 99% w trybie AUTO i robi to czego bym od niej oczekiwał. Brakuje mi tylko funkcji zablokowania ustawień z tyłu (bo małe dzieciaki się bawią pokrętłami, ustawią temp. MAX i po czasie marudzą ze się "pocą"). Nie wiem jeszcze jak ogrzewanie będzie działać bo zimą nie jeździłem. Samochód ma jednak elektryczną grzałkę powietrza więc w kabinie powinno być...
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Modelowe. W moim samochodzie jest ogrzewania postojowe. Zorientowałem się też, że kiedy włączam silnik zimą uruchamia się też ogrzewanie postojowe, które zapewnia ciepło od razu po uruchomieniu silnika. Po kilku minutach wyłącza się, ale wówczas w środku panuje już komfort termiczny. Temperatura nie faluje jak w fordzie mondeo. Wentylacja bez zarzutu.
~Noiz
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
wzorowo! pamietam jak a nwjnowszej KIA nie moglismy przez ponad 1200 km w Alpy zimą, dobrac ogrzewania, skandal! do tego auto paliło ponad 10 l w trasie i nei oferowało ŻADNEJ mocy ani przyspieszenia..
~Artur S
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Brakuje mi ogrzewanej przedniej szyby z Forda ale mamy za to vebasto, które oprócz przedniej szyby ogrzewa nam też pozostałe, kabinę i wstępnie silnik. Więc nie można narzekać.
~Maro
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 320KM 235kW
ok, mam ogrzewane wszystko co możliwe (kierownica, wszystkie fotele, ogrzewanie postojowe), wentylowane fotele doceniłem dopiero jak kiedyś przez przypadek wyłączyłem ich wentylacje.
~Romek
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Posiadam klimatyzację elektroniczną czterostrefową, która zapewnia doskonałe warunki do podróżowania. W lecie podróż umila okno panoramiczne z funkcją otwierania
~Krzysiek
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Bez zastrzeżeń. Nagrzewa się szybko, nawet w zimie. Klima w lecie działa też właściwie. Tryb "Auto" klimatyzacji (4 strefowej) działa bardzo dobrze.
~Schutterly
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Bez zarzutów. Szybkie schładzanie, szybkie ogrzewanie. Fotele mocno grzeją, na ostatnim stopniu nie da się wysiedzieć :)
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
W zimie przy porannym ruszaniu i temp. zewnętrznej minus 12oC - nagrzanie wnętrza następuje po ok. 10 minutach jazdy.
~WOJTA
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Mam 4 strefowa klime, nie wyłączam jej. Jest ok. Sprawnie oziębia, a w zimie nagrzewa blaszane pudełko.
Audi A6 C7 Avant Facelifting