Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur S
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Widoczność w aucie jest dobra i nie znajduję słabych punktowo w tym obszarze. Poza tym przy parkingowych manewrach pomaga 8 kamer wysokiej rozdzielczości tworzących obraz 360 stopni. Sķladane, samościemniające i podgrzwane lusterka boczne pozwalają łatwo dostrzeć interesujący nas obszar.
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wielki + za reflektory Matrix Led , miazga Xenony przy Matrixach to przeskok jak z H4 na Xenon. Z panoramicznym dachem można oglądać lądujące samoloty lub niebo w zależności od upodobań. Powiem szczerze że kupiłem ten samochód ze względu na ten dach , mojego syna tak urzekł że nie miałem wyjścia ;)
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wyciszenie rewelacyjne, znacznie lepsze niż w poprzednim modelu, jakim jeździłem, mimo tego, że mam szklany dach - co nie pomaga w wyciszeniu... Jednak mimo wszystko jazda z prędkością 140 km/h na autostradzie pozwala na rozmowę szeptem - nawet z pasażerami na tylnym rzędzie siedzeń.
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie da się ukryć że auto jest spore. Do przodu i na boki widoczność dobra, do tyłu przyzwoicie (mocno pochylone okno w klapie bagażnika). Bardzo duże lusterka boczne. Wyświetlacz HEAD UP - rewelacja. Każde moje następne auto będzie miało tą opcję.
~Matteo91
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Zdecydowanie na tak. Mimo gabarytów, samochodem świetnie się prowadzi przy obojętnie jakich warunkach i manewrach. Z kamera 360° parkowanie nie sprawia trudności. Swiatla Matrix świetnie sprawują się nocą. Mega!
~Noiz
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
bardzo dobra bez zastrzeżen, parktroniki dzialają bdb, kamera na tył pomaga, ale nei jeste neizbedna przy parktoniku (ten jest przy tym gabarycie absolutnie konieczny) lub kamera 360 stopni, fajny, ale zbędny gadzet
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie za duzy, nie za mały - w sam raz. Do poczucia komfortu przydałaoby się więcej współczesności, tj sterowania elektroniką, audio, obsługa telefonu po polsku, porty USB, których tu brak w standardzie!
~Krzysiek
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Prawy słupek A zasłania dość dużo. Poza tym ok. Lusterka są duże, szyby też. Czujniki parkowania i kamera działają wzorowo. Samochód mimo niemałych gabarytów dość łatwy do wyczucia.
~Pachol
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Bardzo wysoki. Wyciszenie,komfort resorowania,4 strefowa klima, dobre audio (Bose). Widocznosc srednia.Nie mam kamery i szkoda.Czujniki bardzo pomocne.
~Romek
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 272KM 200kW
Widoczność jest bardzo dobra, plus kamery dookoła. W nocy super sprawują się lampy led i noktowizor.
Audi A6 C7 Avant Facelifting