Lista ocen Audi A6 C7 Avant (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elc
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Audi nie jest tanią marką to wie każdy, natomiast stosunek jakości do ceny ma tutaj swoje uzasadnienie. Audi to marka, która produkuję jedne z najlepiej wykonanych aut na rynku. Na pewno materiały i ich spasowanie jest na wyższym poziomie niż w Mercedesie, z którym mam porównanie (GLK). Poza tym auto 3 letnie kosztuję ok. 90 tys. zł a za nowe trzeba zapłacić 220 tys. więc nie jest to jakaś tragedia cenowa.
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Mimo przejechanych 320.000km (trzysta dwadzieścia tysięcy km) w środku nie widać zużycia. Kierownica lekko wytarta, plastiki idealne, przyciski też (ON/OFF engine o dziwo też), siedzenie kierowcy trochę wysiedziane, ale nie widać zużycia. Słychać trzeszczenie na wjeżdżaniu na krawężniki.
~adriankucharski
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Kupiłem to audi używane, a nowego nie kupiłbym nawet gdybym był najbogatszym człowiekiem na ziemi. Tak skonfigurowany model jak mój kosztował w salonie 400 tyś. zł. , uważam że mógłby być o wiele tańszy. Takie ceny są z kosmosu i żaden samochód do normalnego użytkowania nie jest ich wart.
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Nikt nie zmusza nikogo żeby kupował samochód , a szczególnie nie tani. Zatem nie narzekajmy , chcesz AUDI A6 płać. Jeśli czujesz że to za drogo, że dodatki kosztują kosmiczne pieniądze , kup inny samochód lub używane Audi. Oni chcą na nas zarobić i żadne lamenty tego nie zmienią :)
~Grzegorz
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Stanowczo za drogie, ale co jak się chce latać audi to się bierze i nie marudzi...jak ktoś chce mieć taniej nich kupi Forda Mondeo wzorowanego na Astonie martinie, będzie miał taniej i więcej rozrywki:)
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo dobrze wyposażony, zaawansowany technologicznie samochód. Zapewnia kierowcy duży komfort podróżowania i poczucie bezpieczeństwa. Cena adekwatna do przyjemności jakie daje to auto
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Drogi w zakupie odwdzięcza się niezawodnością. Trzeba przestrzegać interwałów oleju w skrzyni. Oleje i filtry wymieniam co 15 lub 20 tysięcy km- bo 30.000 LongLife to głupota!!!!
~jezza1
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Samochód z tym przebiegiem po znacznym spadku wartości to doskonały wybór jeśli nie boisz się usterek. Jakość jak nowym egzemplarzu z salonu a cena to 35% nowego!
~sloMA
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Jak za niecałe 230000 zł jakości nie ma prawie wcale. A mogłem kupić tańszego i bardziej niezawodnego 2.0 TFSI. Wszystkim zainteresowanym polecam każdy inny silnik oprócz 2.0 TDI
~maniak
Avant 3.0 TDI 313KM 230kW
Ceny dodatków są abstrakcyjne, ale decydując się na auto tego segmentu trzeba się z tym liczyć, że na wyposażenie trzeba wydać równowartość średniej klasy kompaktu.
Audi A6 C7 Avant