Lista ocen Audi A6 C7 Avant (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Klima 4 strefowa daje radę. Dmuchawa w trybie Auto nie jest nigdy natarczywa. Chłodzi doskonale, grzeje dobrze. Tylko nagrzewa się dość długo. Nie jakos bardzo ale w porówaniu z Mercedesem znacznie. Brakuje rozwiąznia z BMW takiego jak automatyczne odparowanie przedniej szyby, niestety trzeba wcisnąć guziczek osuszania przedniej szyby i wyłaczyć - samo się nie zrobi, a powinno
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Znakomita wentylacja , ultraszybkie ogrzewanie i chłodzenie. a do tego bardzo cicha praca wentylatorów . W wersji którą posiadam 4 strefy jest jonizator powietrza , który zapobiega słabym zapachom i poceniu się. Bardzo dobry system automatycznego zamykania obiegu , który zapobiega dostawaniu się spalin z innych samochodów
~Grzegorz
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Co tu można dużo pisać, znów po prostu "przewaga dzięki technice", kolejne moje Audi które spełnia moje wymagania w zakresie wentylacji i ogrzewania...mam 4 strefy i jonizacje...i to wystarczy bo i tak pod względem wyposażenia nie jest w stanie dorównać A8 W12 ale to po prostu flagowiec.
~marek3_14
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
W większości używam okna panoramicznego, ale klimatyzacja i wentylacja bardzo dobra i wydajna dwustrefowa bez udziwnień - głównie przy szybkiej jeździe. Ogrzewanie jak na ropniaka dość szybkie. W zimie na początek dogrzewanie dupska i kierownicy elektrycznie..
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Mogłaby być lepsza, brakuje mi wyświetlanej elektonicznie temperatury na desce roździelczej (mam zwykłe pokrętła), brak czterostrefowej klimatyzacji. Mam podgrzewane lusterka i siedzenia- grzanie d*py ma tylko trzy poziomy (w C6 było z sześć)
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Odnoszę złudzenie, że zdecydowanie gorzej aniżeli w c6 (tam miałem wyświetlacze do temperatury) w c7 mam pokrętła z nadrukowanymi liczbami. Estetycznie słabo wygląda i chyba nadal nie umiem tego obsługiwać :/
~maniak
Avant 3.0 TDI 313KM 230kW
nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. trzeba jedynie w zimie pamiętać, że zanim nagrzeje się 3 litrowy diesel zdążymy zmarznąć. Żałuję, że nie kupiłem webasto.
~elc
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa i nic więcej nie trzeba dodać, wszystko pod tym względem idealnie, latem i zimą. Podgrzewane fotele, grzeją szybko.
~3.0 BITDI
Avant 3.0 TDI 313KM 230kW
Dobrze. Obsługa wentylacji jest dość prosta, natomiast w bardzo gorące dni potrafi wiać za zimnym powietrzem, ciężko jest wyregulowac tą temperaturę.
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Szybko schłodzimy wnętrze kabiny. W zimie na ciepło przyjdzie nam trochę poczekać ale wydaje mi się że tak samo miałem w poprzednim aucie (parkuje pod chmurką)
Audi A6 C7 Avant