Lista ocen Audi A6 C7 Avant (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adriankucharski
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Naprawdę mogło by być lepiej. Hałas z opon dostaje się do wnętrza auta i nie jest to wina gównianych opon! Mam dobre , markowe opony zarówno w zestawie letnim jak i w zimowym i mimo to słychać szum. Oczywiście nie jest to jakiś nie wiadomo jak hałas który doprowadza do bólu głowy, jednak w samochodzie marki premium powinno być ciszej. Znalazłem przyczynę nadmiernych szumów z opon otóż audi chcąc obniżyć masę pojazdu zrezygnowało z...
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Tu Audi nie zasypało gruszek w popiele. Wszystko co dało się wygłuszyć zostało zrobione , całe podwozie jest równo wykończone od przodu do samego tyłu , welurową wykładziną. W trakcie deszczu nie słychać nic z ulicy . Przy prędkości 160km /h , jest naprawdę mrum mrum. Rozmawiając przez zestaw głośnomówiący rozmówca nie kuma że ja jadę samochodem . Za to warto było zapłacić.
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Cisza i spokój. Czasami na wolnych obrotach mam wrażenie że silnik nie pracuje. Brak "klekotu a'la kopciuch. Przy dużych prędkościach odczuwalny szum powietrza i praca silnika. Jednak jest to duże auto z małym silnikiem więc nie ma sensu się tego czepiać.
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tutaj jest dobrze. W porównaniu do BMW E60 i klasy E jest lepiej. Cichszym autem nie jechałem. Nawet przy prędkości bliskiej max jest znośnie. Komfortowa prędkość przelotowa rzędu 180-190 nie robi na pasażerach wielkiego wrażenia.
~maniak
Avant 3.0 TDI 313KM 230kW
Świetny pomysł z ustawieniem dynamic, które zmienia dźwięk wydechu jakby grała V8 w benzynie. Poza tym jest naprawdę Cicho poza czasem kiedy wypala się DPF, auto przez ok. 30 min buczy w dość denerwującej tonacji.
~Gicio
Avant 3.0 TDI 204KM 150kW
Jak na diesla jest super . V6 A wewnątrz mało co slychac . Ostatnio przejechane 180km w 1.5 godz przez miasta jak i autostrady gdzie max prędkością 240 km/h A srednie spalanie 6.7litra/100km
~Olo
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Samochód zamówiłem z dodatkowym wyciszeniem szyb i tu zdziwienie bo owszem jest cicho, ale nie jakoś "super" cicho. Słychać szumy toczenia i pracę silnika - trochę rozczarowanie
~sloMA
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Silnik przy wyższych obrotach bardzo wyraźnie \"wyje\", w kabinie słychać go wyraźnie, nie da o sobie zapomnieć nawet na postoju. Wyciszenie nie najgorsze, ale mogłoby być zdecydowanie lepiej.
~kierowca
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
To jeden z powodów dla którego kupiłem to auto. Wyciszenie w tym aucie jest niesamowite i to świadczy najbardziej o jego klasie. Długie podróże to przyjemność, dosłownie!
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7 Avant
8,4
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Dobiegają dźwięki przy prędkościach rzędu 180/200 km/h, niestety odgłosy silnika też słychać przy wysokich obrotach i nie jest to brzmienie V
Audi A6 C7 Avant