Lista ocen Audi A6 C7 Limousine Facelifting (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eurynomoss
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Autko przy oszczędnej jeździe zaskakuje spalaniem jak na swoją masę. W mieście w trybie sport przy korkach da radę dobić do 8 litrów jeżeli nie zależy Ci na spalaniu. Osobiście polecam! Silnik idealny do tego samochodu dla normalnego użytkownika.
~Mr
Limousine Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Kupujac benzynowe 3 litrowe V6 nie licze na spalanie jak 2.0 TDI. Swoje wciaga ale warto. Zmowilem wiekszy o 10litrow bak. teraz mam 75 ltrs i 700-800 km przejedzie , jak sie postaram to po 500 bedzie trzeba wlac.
~łukasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Eksploatacja tania, nic się nie psuje, ale swoje pali, cieżko zejść poniżej 10 litrów w trasie, wymaga to bardzo delikatnej jazdy, lpg auto przyjmuje więc jak kotś dużo lata, można o tym pomyśleć.
~Lukasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Dane fabryczne mocno zaniżone .Mimo starań nie mogłem się nawet zbliżyć w trybie efficiency . Tarcze hamulcowe jak zawsze w serwisie drogie, klocki niewiele tańsze.
~Sylwek
Limousine Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
W porównaniu do S6 - powiem tak: NIE MA PORÓWNANIA. Spalanie ropy na poziomie 5-9 litrów w cyklu mieszanym, bez zbytecznego oszczędzania jest bardziej niż satysfakcjonujący.
~df
Limousine Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
mogę odnieść się narazie tylko do kosztów paliwa i ad blue, chociaż ad blue akurat sporo wchłania - ok2,2l na 1000km. jak do tej pory żadnych innych kosztów
~Zbigniew Jerczynski Czestochowa
Limousine Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Zadziwiajace, ale ekspoloatacja kosztuje tyle co przecietniaki,: malo pali, nie psuje sie , ubezpieczenie tez mozna wytargowac.
~K4M1L
Limousine Facelifting 1.8 TFSI ultra 190KM 140kW
Serwis skrzyni biegow nie nalezy do tanich, poza tym nie mam zdania poniewaz auto na gwarancji
~Maciej
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
nie jest to fiat seicento ale ceny nie zabijaja
Audi A6 C7 Limousine Facelifting