Oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017

Audi A6 C7 Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017

~Maciej
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
samochod kupilem uzywany z Audi z minimalnym przebiegiem,samochod bardzo wygodny na dlugie trasy, po miescie tez nie najgorszy, minusem jest wyciszenie ale mozna to zrobic nie wielkim kosztem. 2.0 nie jest wariatem ale za to jest bez problemowy,
~xxxxx
~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Przy 8000km zapchany filtr dpf i auto jedzie w trybie awaryjnym. Firma, która pracuje na zlecenie Audi nie zezwala na zastępczy pojazd, ponieważ auto można odpalić i dojechać nim do serwisu. Nie obchodzi ich , że nowy 4-ro miesięczny samochód jedzie w trybie awaryjnym, jest pozbawiony zupełnie mocy i stwarza niebezpieczeństwo na drodze. To moje piąte Tdi z rodziny Audi nie wiem czy nie ostatnie. Zobaczymy jak problem zostanie rozwiązany. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Eurynomoss
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Autko przy oszczędnej jeździe zaskakuje spalaniem jak na swoją masę. W mieście w trybie sport przy korkach da radę dobić do 8 litrów jeżeli nie zależy Ci na spalaniu. Osobiście polecam! Silnik idealny do tego samochodu dla normalnego użytkownika. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Audi A6 C7 Limousine Facelifting