Lista ocen Audi A6 C7 Limousine (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przeciwnik Audi
Limousine 3.0 TDI 204KM 150kW
Do szybkiej jazdy po autostradach super. Z jednej strony komfort jazdy wynika z dużego rozstawu osi a z drugiej jest degradowany przez twarde zawieszenie (a jest to zwykłe, żadne sportowe). Niestety gdy jakość drogi jest gorsza i jedzie się wolniej to niestety odczuwa się to. Niestety nie ominęły mnie problemy z zawieszeniem: coś stukało... szukali, szukali i wymienili amortyzatory. Tak około 80% problemu zniknęło ale czasami dalej stukało.
~lukaswu@go2.pl
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Wzorcowy- jedyny mankament jaki zauwazylem (ale to raczej kwestia niskiego profilu opon) auto ciagnie na boki na nierownosciach i trzeba sie pilnowac, zeby jednak miec rece na kierownicy. Hamulce pewne i dobrze wspolpracujace, sila hamowania bardzo dobrze wyczuwalna.
~Dawid
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
Napęd quattro - idealny, absolutnie brak wad. Zawieszenie standardowe tzw ,,komfortowe'' bez pneumatyki jest poniżej krytyki pod względem twardości - czuć nawet najmniejszą nierówność (mimo iż koła mają tylko 17 cali), nie jeździłem jeszcze tak twardym autem...
~Dariusz
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Mimo wagi auta, napęd 4X4 w połączeniu z zawieszeniem utwardzonym i oponom o niskim profilu niemal bezbłędnie jedzie po linii toru jazdy. Wybacza bardzo dużo. Niestety cierpi na tym komfort jazdy na nierównościach, co mi nie przeszkadza.
~Henryk
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Jeździłem BMW na jazdach próbnych i muszę powiedzieć, że w przypadku tego auta, na prawdę nie widzę różnicy prowadzenia. Auto na ostrych łukach wspaniale trzyma się drogi jak na taką limuzynę.
~Karol
Limousine 3.0 TFSI 300KM 221kW
Tu można po marudzić. Na 17 calach ładnie wybiera nierówności naszych Polskich dróg, jednak na 19 cala już jest gorzej. I drugi minusik za dość słaby skręt w porównaniu do konkurencji.
~PabloDiablo
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
Wybralem pneumatyke - jestem bardzio zadowolony. Zapewnia prawdziwy komfort i nie musisz obawiac sie naszych dziurawych drog. No a natrasie ladnie przykuca i jedzie jak przyklejony.
~Dariusso
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Tutaj rewelacynie , szczegolnie po przesiadce z SUV-a. Na poczatku irytowal mnie elektryczny uklad kierowniczy. Po wgraniu nowego oprogramowania jest lepiej albo sie przyzwyczailem.
~Norbi
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Układ jezdny bdb tłumi wszelkie nierówności i pozwala na szybką jazdę w zakętach. W standadzie Audi Drive Select umożliwiający indywidulne ustawienia - to działa.
~bouri
Limousine 3.0 TDI 204KM 150kW
Lepiej się prowadzi od poprzednika zarówno przy szybkiej jaki spokojnej jeździe. Mocne trzymanie w zakrętach i bardziej mięka reakcja na garby/koleiny.
Audi A6 C7 Limousine