Lista ocen Audi A6 C7 Limousine (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukaswu@go2.pl
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Nie wiem czy tylko moja sztuka tak miala, ale mialem wrazenie, ze silnik caly czas jest niedogrzany- dopiero jazda po autostradzie ustawiala temperature na 90C, tak zwyczajnie to jednak w okolicach 70 bylo. Brak podrzewacza wewnetrznego powodowal, ze zima mogloby sie cieplej jednak w kabinie robic.
~Przeciwnik Audi
Limousine 3.0 TDI 204KM 150kW
Dla mnie super. Zimą nagrzewałem przed wyjazdem ogrzewaniem postojowym a latem schładzałem wentylacją. Szkoda, że nie ma klimatyzacji napędzanej elektrycznie to by naprawdę schłodziło. A tak to tylko przemiesza powietrze ale coś to daje.
~Marek
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
Mam klimatyzację dwustrefową (podstawowa). Sterowanie klimatyzacją zdecydowanie niewygodne. Prawdopodobnie przy klimatyzacji 4-ro strefowej mogłoby być lepiej.
~dao
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Ogrzewa i chłodzi bardzo szybko. Odmrażanie szyby trwa tyle co w przypadku podgrzewanej szyby (jak w mondeo). Cicho i niezauważalnie.
~Lee
Limousine 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Ogrzewanie postojowe jest super. Można nawet przewietrzyć auto pilotem na parkingu w upalny dzień.
~Kami
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Grzeje elegancko, szybko robi się ciepło, nie mam webasto więc muszę brać na to poprawkę.
~Seba
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Tu jest okey. Mogły by mniej szyby parować, przy zimnym wnętrzu, ale to może wina angielskiego klimatu... :-)
~Norbi
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Ogrzewanie działa z lekkim opóźnieniem - ale podgrzewne fotele ratują sytuację.
~Tomcisko
Limousine 3.0 TDI 313KM 230kW
Jest nieźle, choć nie idelanie znam auta z lepszą wentylacją
~max
Limousine 2.8 FSI 204KM 150kW
W lato klima działa na 80 % z pełnym pokładem osób.
Audi A6 C7 Limousine