Lista ocen Audi A6 C7 (74) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamsson
Limousine 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
starzeje się w oczach, jeżdżę 60tyś rocznie, mam je od nowości. po 4 tyś pojawiło się drobne przejściowe trzeszczenie deski, silnik zrobił się znacznie głośniejszy i wyraźnie słyszalny w kabinie a kupowałem je ponieważ chciałem mieć ciche auto (inaczej wybrałbym znacznie tańszego passata) Dokupione światła ledowe z automatyczną kontrolą świateł drogowych działały pierwsze 2 tygodnie i bez powodu przestały, elektryczny ręczny raz się zaciągnie...
~Henryk
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Mam auto ok 6 miesięcy a auto ma 2 lata i zaledwie 30 000 km. Na razie pękła mi plastikowa osłona cięgna które trzyma drzwi kierowcy, oraz blaszki trzymające klocki hamulcowe z przodu, powodując , że klocki hałasują na kostce. Wymieniona na gwarancji w UK oraz od razu umyto i odkurzono auto, nie wiedzieli jak mnie przepraszać za ten incydent. Nie wiem czy to typowe dla Audi , czy typowe dla Audi w UK , bo w Polsce chyba by powiedzieli , że...
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Czekam na drugi sytem MMI pierwszy wyminiono po roku, drugi wytrzymał tyllko pół. Mam nadzieję że trzeci wytrzyma dłużej. Lusterko kierowcy zacina sie przy składaniu. Przy przymrozkach szaleje sytem otwierania bezkluczykowego. Po około 3 miesiącach jazdy tylko po mieście zapal sie "awaria systemu oczyszczania spalin" - trzeba przegonić po autostradzie 20 min i znika
~df
Limousine Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
czasem przy ruszaniu na wstecznym, na wzniesieniu, z zaciągniętym hamulcem postojowym potrafi się "zadławić" i zgasnąć, serwis mówi, że to najpewniej komputer sterujący złapał jakiś błąd i po wgraniu nowych sterowników problem zniknie, (skrzynia s-tronic), aha i czasem piszczą hamulce, poza tym nic
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
To moje trzecie Audi i zasadniczo nigdy mi się nic nie popsuło poważnego . W Q5 czasami zacinał się na chwilę po nocy hamulec elektryczny . A drugi Q5 trzeszczał szyber dach panoramiczny co doprowadzało mnie do szału . Niestety na polskich dziurach dachy się obruszają i dokuczają. w A6 nic się nie dzieje .
~fan+
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Dach panoramiczny (trzeszczy i piszczy przy otwieraniu i zamykaniu. Zewnętrzne listwy ozdobne odbarwiają się. System bezkluczykowy szwankuje. Gumowa ,,smycz" korka wlewu paliwa sparciała po roku. Po trzech latach skorodowane ,,wieszaki" układu wydechowego itd. itp. MASAKRA !!!!!!
~Artur S
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Do tej pory nie zawidlo mnie w żadnym aspekcie, być może dlatego, że jestem osobą która o auta dba. Wymiana oleju co 10k km, prewencyjne przeglądy i wsuchiwanie się w dźwięki pojazdu. Jak tylko coś usłyszę niepokojącego to namierzam i eliminuję.
~Krzysiek
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Podkładki pod wtryskami trzeba zmieniać regularnie, na szczęście jest dostęp i są tanie. Z uwagi na masę ekologii, jest dużo czujników (lambdy, noxy itp.) - to się potrafi zepsuć, choć nie są to dużo kwoty za naprawę.
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nic się nie zepsuło , póki co . Kupiłem auto z oryginalnym przebiegiem (jestem drugim właścicielem) , wszystkie serwisy były robione na czas i zgodnie z harmonogramem , także zobaczymy jak długo ten stan się utzyma .
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7
7,6
~WOJTA
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nawigacja staroc, nowosci brak w ASO. Podpieram sie ciagle google, ktorego nie moge wrzucic na glowny wyswietlacz. ASO nie wgra systemu pomocniczego na kompatybillnosc z Iphonem - wniosek trzeba kupic nowe auto....