Lista ocen Audi A6 C7 (79) - Widoczność

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adriankucharski
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Przesiadłem się z lexusa ls460 wiec nie mogę powiedzieć że komfort w audi jest na najwyższym poziomie. Potwierdza się tutaj powiedzenie że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, gdybym przesiadł się z fabi to czuł bym się jak w niebie , ale po lexusie to już nie koniecznie. Tak czy owak autko wygodne, może troszkę za sztywne i za twarde. Być może nie jest bardzo wygodną limuzyną , ale gdyby tak było to nie sprawdził by się jako...
~Raf
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
kolejne Audi i kolejny bubel - podczas jazdy po zmroku w bocznej szybie patrząc na lusterko wsteczne lewe odbija sie czerwony szlaczek oświetlenia nawiewu który jest po lewej stronie kierownicy. Natomiast patrząc powyżej lusterka odbijają sie zegary , widać elegancko prędkościomierz i tekst z pola pomiędzy zegarami .Te odbicia sa bardzo męczące i nieraz można mieć lęki patrząc w lusterko
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Bardzo dobre , do przodu na boli jak należy , do tyłu nic nie widać, bo to przecież wielkie kombi , dlatego kamera cofania i parktronic są niezbędne. W środku też jest wspaniałą widoczność , to co widzę urzeka swoją jakością , liczniki wyglądają jak by nie było na nich szyby ( antyrefleks jak w markowych zegarkach ) , wnętrze warte medalu uznania :)
~Artur S
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Widoczność w aucie jest dobra i nie znajduję słabych punktowo w tym obszarze. Poza tym przy parkingowych manewrach pomaga 8 kamer wysokiej rozdzielczości tworzących obraz 360 stopni. Sķladane, samościemniające i podgrzwane lusterka boczne pozwalają łatwo dostrzeć interesujący nas obszar.
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wielki + za reflektory Matrix Led , miazga Xenony przy Matrixach to przeskok jak z H4 na Xenon. Z panoramicznym dachem można oglądać lądujące samoloty lub niebo w zależności od upodobań. Powiem szczerze że kupiłem ten samochód ze względu na ten dach , mojego syna tak urzekł że nie miałem wyjścia ;)
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Duże okna, spore lusterka, przyciemnianie lusterko wsteczne (środkowe). Dzięki czujnikom przód/tył manewrowanie nie stanowi problemu- nie są potrzebne kamery 360 stopni, czy kamery cofania. Słupki są chyba ciut za szerokie- czasami mnie zaskakują samochody i piesi z obu stron ;)
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wyciszenie rewelacyjne, znacznie lepsze niż w poprzednim modelu, jakim jeździłem, mimo tego, że mam szklany dach - co nie pomaga w wyciszeniu... Jednak mimo wszystko jazda z prędkością 140 km/h na autostradzie pozwala na rozmowę szeptem - nawet z pasażerami na tylnym rzędzie siedzeń.
~dao
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Oczywiście tej wielkości auto będzie trudno zaparkować. Mimo prawie 10 lat jeżdżenia podobnymi autami (mondeo, superb) przez pierwsze dni było ciężko. Ale szybko można się przyzwyczaić, czujniki pomagają. Lusterka świetne, praktycznie nie ma niewidocznej strefy.
~adamsson
Limousine 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
słabo - wybrzuszona maska powoduje że widzimy tylko przed siebie, dojeżdżanie do niskich przeszkód przodem jest problemem i bez czujników parkowania ani rusz. Z widocznością przez tylną szybę jest jeszcze gorzej, najlepiej patrzeć w bok.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7
7,6
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie da się ukryć że auto jest spore. Do przodu i na boki widoczność dobra, do tyłu przyzwoicie (mocno pochylone okno w klapie bagażnika). Bardzo duże lusterka boczne. Wyświetlacz HEAD UP - rewelacja. Każde moje następne auto będzie miało tą opcję.