Lista ocen Audi A6 C7 (86) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adriankucharski
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Naprawdę mogło by być lepiej. Hałas z opon dostaje się do wnętrza auta i nie jest to wina gównianych opon! Mam dobre , markowe opony zarówno w zestawie letnim jak i w zimowym i mimo to słychać szum. Oczywiście nie jest to jakiś nie wiadomo jak hałas który doprowadza do bólu głowy, jednak w samochodzie marki premium powinno być ciszej. Znalazłem przyczynę nadmiernych szumów z opon otóż audi chcąc obniżyć masę pojazdu zrezygnowało z...
~Noiz
Avant Facelifting 3.0 TDI clean diesel 218KM 160kW
bdb, w 100% wystarczająco w ciut Lexusie lepiej, ale kosztem masy i osiągów choc widac oszczednosci kazdej marki, to juz nei te lata lakier zmiast 80-90 mikronów , jak w C6 ma juz 30-40 i dp tego w wiekszosci aluminioowa karoseria, wiec tez sie ten lakier tak nei trzyma, zwlaszcza na masce , od kamyczków na autostradzie to samo skóry - w C6 prawdizwe - tu juz "syntetyczne" czy np ograniczniki drzwi - w C6 stopniowe, pólkoliste, w C7 juz...
~Krzysiek
Avant Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Obniżam ocenę nie za brak wyciszenia, bo samo wyciszenie jest super. Szyby podwójne klejone, dużo wygłuszeń. W aucie jest w miarę cicho. System audio... tutaj Audi mogło się bardziej postarać. Mam Bose i gra to mocno przeciętnie. Warto zaznaczyć, że lubię dobre systemy audio i zwracam na to uwagę. Niestety tutaj jest tak sobie. Bardzo brakuje szczegółowości dźwięku, wszystko się zlewa i jest dość płaskie.
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Tu Audi nie zasypało gruszek w popiele. Wszystko co dało się wygłuszyć zostało zrobione , całe podwozie jest równo wykończone od przodu do samego tyłu , welurową wykładziną. W trakcie deszczu nie słychać nic z ulicy . Przy prędkości 160km /h , jest naprawdę mrum mrum. Rozmawiając przez zestaw głośnomówiący rozmówca nie kuma że ja jadę samochodem . Za to warto było zapłacić.
~lukaswu@go2.pl
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Super sprawa- na poczatku bardzo bylem dziwiony jak predkosc przekraczam, zwlaszcza na zjazdach z autostrady- wyciszenie i prowadzenie bylo tak dobre, ze czlowiek mogl sie zapomniec. Co ciekawe, z poczatku draznil mnie dosc glosny odglos pracy silnika na wolnych obrotach, ale widocznie tak mialo byc, bo przy predkosciach ~200km/h bylo dalej cicho w kabinie.
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Coś pomiędzy dobrze a doskonale. Podwójne szyby, cicho pracujący silnik (po rozgrzaniu, przy prędkościach którymi się poruszam). Jest komfortowo. Do 100km/h jest cisza. Do 150km/h można spokojnie rozmawiać, potem robi się głośniej ale ciągle akceptowalnie. Jedyny minus to niezbyt rasowy dźwięk silnika no ale to w końcu tylko dwulitrowy diesel
~Multi
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Jak to diesel... zimny delikatnie mruczy, szczególnie na wolnych obrotach, po rozgrzaniu, przy prędkościach przelotowych wyciszenie zadowalające. Przy prędkościach w okolicy 200 km/h zaczyna być na tyle głośno że rozmawiając z pasażerem trzeba już nieco podnieść głos
~Dawid
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
Zdecydowanie za głośno, z zewnątrz jest słyszalne wszystko, dodatkowo wg mnie za głośna praca zawieszenia + trzeszczące plastiki w absolutnie bezwypadkowym aucie? Audi ma ponoć najlepsze materiały na rynku? Jak są nowe może i tak po 200tys km BMW E92 ma lepsze :(
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Cisza i spokój. Czasami na wolnych obrotach mam wrażenie że silnik nie pracuje. Brak "klekotu a'la kopciuch. Przy dużych prędkościach odczuwalny szum powietrza i praca silnika. Jednak jest to duże auto z małym silnikiem więc nie ma sensu się tego czepiać.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7
7,6
~igor
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Jest bardzo dobrze , ale nie doskonale . Zawsze chciało by się żeby było ciszej przy dużych prędkościach. W audi najważniejsze jest że silnik nie przeszkadza , zasadniczo zupełnie go nie słychać jak jedziemy , a po zatrzymaniu gaśnie zatem na postoju nie przeszkadza.