Lista ocen Audi A6 C8 Avant (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hektor
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
akcja przywoławcza na wymianę alternatora-rozrusznika, prewencyjna wymiana pompy paliwa (nie było takiej akcji przywoławczej, ale ASO podobno na przeglądzie wymieniają jak pompa hałasuje - mi wymienili), system czasami sygnalizuje awarię zamka centralnego, chociaż zamek działa (drzwi mają funkcję otwierania awaryjnego polegającego na mocniejszym-szybszym pociągnięciu klamki wewnętrznej, co u mnie często robią dzieci na tylnej kanapie - wg ASO...
~ErniX5
Avant 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Przejechałem 1,5k km w tydzień a już zdarzył mi się błąd addaptive lights / matrix led (wyłączenie/włączenie zapłonu pomogło) będzie jak w VW Passat - co kilka dni taki kwiatek. Do tego przychodzi komunikat "odebrano nowe ustawienia MMI - zastosować? Po akceptacji nadpisuje (!) wszystkie przez godzinę robione ustawienia / personalizację standardowymi. A przy odrzuceniu w kółko ten komunikat proponuje... ktoś wie jak się tego pozbyć?
~Piotr
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Łyżka dziegciu do miodu. Po pierwszym myciu, okazało się, że lampy tyskie w Avancie przeciekają i woda wlewa się pod klapę - usterka usunięta, Przeskakujący fotel kierowcy na jednej prowadnicy - usterka nie usunięta, Skrzypiące plastiki deski rozdzielczej - nie usunięte, Początkowe błędy elektroniki, łącznie z podświetleniem ekranów na kolor jasny niebieski - ekranie nowego oprogramowania -działa bez problemu. "Szaleństwa" elektroniki -...
~carambaras
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Jedna poważna usterka - awaria czujnika DPF przy zaworze recyrkulacji spalin. jedna akcja serwisowa (wymiana alternatora). I jednak problem z zawieszeniem: "siada" pod dużym obciążeniem, przy czym duże obciążenie zaczyna się od 3-4 dorosłych w środku, bez bagażu. Serwis nic nie pomógł ("ten typ tak ma!"). Szkoda, bo auto jest naprawdę fajne!
~Grzegorz (innig)
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Nie jestem zadowolony z działania skrzyni biegów. Poza tym czasem wariuje elektronika (coś się zatnie, zgaśnie itp). Na jazdę nie miało to wpływu. Raz pokazała się awaria świateł. Zgasiłem samochód, włączyłem ponownie - problem znikł.
~Vigo
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Na gwarancji wymieniane strowniki wyswietlacza bo hard resetu nie pomagaly. Bylo to przy przebiegu 40 tys. Troche za wczesnie.
~Marek
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Wymieniłem czujnik NOx i miałem problem ze spryskiwaczami przedniej szyby - same sie uruchamiały.
~Piotr
Mnóstwo irytujących drobiazgów