Lista ocen Audi A6 C8 Avant (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carambaras
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
I tu niespodzianka: do ekranów dotykowych łatwo się przyzwyczaiłem, choć gdyby działało (przynajmniej poprawnie) sterowanie nawigacji głosem, byłoby jeszcze lepiej. Pisanie po ekranie w trakcie jazdy, to nie jest dobry pomysł! Poza tym podział systemu sterowania infotainment (jakie jest polskie słowo???) na 2 ekrany jest genialny: na jednym "leci" nawigacja, na drugim Yanosik :)
~Grzegorz (innig)
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Bardzo dobrze. Przyzwyczaiłem się do drugiego panelu sterowania. Wybieranie głosowe u mnie się sprawdza; rzadko się zdarza, że system mnie nie zrozumie. Poza tym wszystko jest bardzo intuicyjne i tam gdzie powinno być.
~Hektor
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
w zasadzie ok, ale wolałbym sterowanie "analogowe" (obsługa wentylacji i klimy); z panelem elektronicznym sterowania nie było jednak żadnych problemów, nigdy się nie zawiesił, nie "wariuje"
~grucha
Avant 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Podłokietnik ze schowkiem - trzeba uważać, można sobie przyciąć łapę, bo się za łatwo przesuwa. Przydałoby się więcej światła w środku po otwarciu drzwi - brakuje tego w ciemnym garażu.
~D3c
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Do ideału ciut brakuje. Brakuje klawiszy szybkiego dostępu do podstawowych funkcji. Ekrany dotykowe działają płynnie, intuicyjnie i nie drażnią. Tego najbardziej się w tym aucie bałem, ale niesłusznie.
~ErniX5
Avant 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Nie ma gdzie odłożyć telefonów, kluczy, janosika itp - są w zasadzie tylko dwa cup-holdery albo podłokietnik. poza-tym bez zastrzen
~Vigo
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Jest OK, dobrze dopracowane, obsluga multimediow i klimy mimo ze z touch screenu jest ok.
~Marek
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Według mnie wszystko OK, miałem wirtualny kokpit, było to przydatne przy nawigacji.
~Piotr
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Wszystko jest pod ręką, dużo schowków, wszystko tak, gdzie powinno być
Audi A6 C8 Avant