Lista ocen Audi A6 C8 Avant (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D3c
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Niestety nie mam quattro i przez to podczas gwałtownego ruszania np. Na deszczu potrafi zerwać przyczepność. Ogólnie w każdych innych warunkach auto zachowuje się przewidywalnie, pewnie i bezpiecznie. Jeśli szukasz auta typowo w trasy i nie mieszkasz w górach, to quattro moim zdaniem można sobie odpuścić.
~Hektor
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
prowadzi się dobrze, chociaż kierownica we wszystkich trybach chodzi ... za lekko; zawieszenie dobre, nie za twardo, nie za miękko, dla miłośników zawieszenia sportowego będzie źle, a dla miłośników zawieszeń komfortowych - za twardo; kompromis taki)))
~ErniX5
Avant 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Wziąłem zawieszenie sportowe i felgi 19" - samochód mega komfortowy - i nawet przy agresywnej lub bardzo szybkiej jeździe po zakrętach zaskakująco dobrze wgryza się w asfalt, jest neutralny/dobrze wyważony/stabilny.
~Marek
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Miałem pneumatyczne zawieszenie z tylną osią skrętną - polecam każdemu taką konfigurację w samochodzie którtm ma prawie 5m długości. Na parkingach sparawował się lepiej niż moje stare BMW 320xd (e91).
~carambaras
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Z DCC bajka, ale to nie jest Mercedes! Czyli zawieszenie sprawnie wybiera nierówności, ale jest dość twarde (w AUTO), pozycja COMFORT zdecydowanie podnosi komfort w trakcie długich podróży. Na kołach 19"
~Vigo
Avant 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Zwykle zawieszenie ale wystarczajaco komfortowe, a zarazem pewne. Nie mialem okazji prowadzic z pneumatyka albo tylna skretna osia ale nawet zwykle jest wystarczajaco dobre
~Piotr
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Quattro - najlepsze co można mieć w samochodzie. Bez względu na prędkość i warunki na drodze, auto trzyma się na zakrętach jak przyklejone do asfaltu.
~Grzegorz (innig)
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Bardzo komfortowo. Ja mam wersję sport. Nisko zawieszona. Super się prowadzi ale na polskie drogi za niski. Napęd quattro - koniecznie!
Audi A6 C8 Avant