Lista ocen Audi A6 C8 Limousine (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Wszystko OK. Pomimo klimatyzacji dwustrefowej - pełny komfort, nic więcej nie potrzeba. Żaden z pasażerów nie prosił o zmianę ustawienia temperatury po domyślnym ustawieniu. W zimie - jeszcze nie wiem. W upały - wszystko OK. Pakietu zimowego nie brałem, bo w dieslu jest nagrzewnica elektryczna, wziąłęm kierownicę elektryczną, bo przy tych tabletach na desce, w rękawiczkach nic nie ponaciskamy raczej.
~Piotr
Limousine 3.0 50 TDI 286KM 210kW
I tu jest świetnie. Po bardzo krótkim czasie ogrzewanie zaczyna działać szybko. Dodatkowo zamontowane podgrzewanie kierownicy i siedzeń zapewnia bardzo wysoki komfort. Ogrzewana przednia szyba, oprócz nawiewu, nie wiem jak działa bo nie ma wtopionych elementów grzejnych, ale się sprawdza. Bardzo dobrze samochód izoluje w gorące i słoneczne dni wnętrze od promieni słonecznych.
~Bartosz
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Grzane fotele parzą po 30sekundach od włączenia, przez co zimą ani przez chwilę nie ma dyskomfortu. Klimatyzacja, mimo obiegu otwartego, bardzo wysusza powietrze - dużo mocniej niż w moich poprzednich samochodach.
~M
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Grzeje, chłodzi (Sprężarka (?) hałasuje, choć trzeba przyznać, że zimą praktycznie tego nie zauważam. Próba naprawy nie powiodła się.)
~Piotr
Limousine 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Ok aczkolwiek słychać chłodzenie rurek pod kokpitem
~M
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Jest tak jak powinno być.
~Rafal
Limousine 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Szybko chlodzi i nagrzewa.
Audi A6 C8 Limousine