Lista ocen Audi A7 I (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike1976
A7 Sportback Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
co kto lubi ale dla mnie wszystko jest pod reka, Touchpad dziala bardzo dobrze obsluga MMI nie nastrecza problemow. Przelaczniki wszystkie raczej intuicyjnie... z tylu trzeba zwrocic uwage na jedna rzecz majac dzieci - jest bardzo masywny tunel srodkowy - a nad nim wystaja sterowniki do 4-strefowej klimy - przy wedrowkach pomiedzy fotelami sa one narazone na kopniaki. u mnie so far so good ale zwracam na to uwage
~Też Fan
A7 Sportback Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Chyba jest dobrze, ale po fantastycznym BMW długo się przestawiałem. MMI jest faktycznie daleko za idrivem, a poza tym sterowanie tempomatem jest po prostu do bani! Siedzenia sportowe bardzo dobre, ale znowu tzw komfortowe w bmw były lepsze
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Samochód ma nisko dach, wygodniej wsiada się i wysiada z A6. Kokpit mocno zabudowany i wykorzystane wszystkie miejsca wokół kierowcy, trudno nawet znaleźć sposób na umieszczenie uchwytu do komórki.
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
~artur_rybiński
A7 Sportback 3.0 TDI 204KM 150kW
ergonomia hmmmmm jak dla mnie to po prostu rakieta na kółkach
~Echo5
A7 Sportback Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Pomimo wielu mozliwosci i przyciskow po miesiacu intuicyjnie zmienia sie funkcje.
~adrenalina
A7 Sportback 3.0 TDI 245KM 180kW
To, co wyróznia Audi od konkurentów na +. Po prostu, wszystko na miejscu.
~Lukasz
S7 Sportback 4.0 TFSI 420KM 309kW
Bardzi dobre materialy wykonczeniowe
~Rafał
A7 Sportback 3.0 TDI 313KM 230kW
Wszystko na swoim miejscu intuicyjna obsluga.
~Warszawiak
RS7 Sportback 4.0 TFSI 560KM 412kW