Lista ocen Audi A7 I (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur_rybiński
A7 Sportback 3.0 TDI 204KM 150kW
dla mnie karoseria to milion dolarów audi jak dla mnie zrobiło ponadczasową karoserię,choć można trochę żałować bagażnika choć jest duży to klapa elektryczna zamykająca się i opadająca w piękną tylną linię auta ogranicza załadunek,ale jakbym chciał czegoś innego kupiłbym ciężarówkę.To taka informacja dla tych co jakiś czas coś przewożą ,ale na zakupy jest spoko
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Wygląd piękny. Szeroki rozstaw kół i osi- trzeba się przyzwyczaić że to spore auto. Bagażnik płytki ale długi i szeroki. Można się spakować w 4 osoby nawet na zimowe wyjazdy. Gabaryty spore i trudno tym jeździć żeby nie przytrzeć narożników. Wysuwany spojler to bajer rzadko spotykany nawet w segmencie GT.
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
~Mike1976
A7 Sportback Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Bez zastrzezen - auto naprawde piekne. Lotka na klapie tylnej robi fajne wrazenie - otwiera sie automatycznie powyzej 120 km/h ale mozna ja sobie wlaczyc z kabiny :) generalnie wszystko ok
~Echo5
A7 Sportback Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Przy lakierach limitowanych i perlowych naprawa moze naprawde bolec. Poza tym z racji ze auto ma elementy aluminiowe to glownie warsztaty beda je wymieniac a nie naprawiac - wiec koszty sa wieksze
~Rafał
A7 Sportback 3.0 TDI 313KM 230kW
U mnie zabezpieczona ceramika i nic sie nie dzieje woda po szybie sama splywa jak po woskowaniu.
~DARIUSZ
A7 Sportback 3.0 TFSI 310KM 228kW
Aluminium więc OK.
~Lukasz
S7 Sportback 4.0 TFSI 420KM 309kW
Piekna linia
~Bart
S7 Sportback Facelifting 4.0 TFSI 450KM 331kW
Taka linia to istna petarda