Oceny Audi A7 II

Liczba ocen

Najnowsze oceny Audi A7 II

~LS777
Sportback 3.0 55 TFSI 340KM 250kW
Kupiłem to auto jak miało 40000km jeszcze na gwarancji. Ogólnie lubię nim jeździć podoba mi się jest wygodne, fajnie przyspiesza spalanie 12,5l/100km wiec jest Ok. Ale w tych 80000km które przejechałem miałem 3 awarie. 1. Termostat 2. Alternator 3. Dziś się zepsuła więc jeszcze nie wiem co. Denerwuje mnie trzeszcząca deska rozdzielcza, ale to wada tych aut. Gwarancja ich nie uznaje. W serwisie mówią że to wady wieku dziecięcego i...
2,4
~tomko
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Auto ładne wizualnie i to koniec . Nie jestem rajdowcen tylko kierowcą , ale przez ostatnie 20 lat miałem pare ciekawych aut i mam porównanie . Szcególmie ostatnie Audi A7 2012 ,313KM - super. Dlatrgo kupiłem nowy model A7 i to najgorsze auto jakie miałem w życiu. Oczywiście porównójąc czasy i cenę auta. Najgorsze jest to źe dodając gazu auto mocno spowalnia na ok 2-3 selundy po czym gwałtownie szarpnie . Jest to niebezpieczne przy...
~Paweł
S7 Sportback 3.0 TDI 344KM 253kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort z jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy audi nie bzykają", niech wejdzie na lg mojej żony: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~Piotr
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Super Auto ale wyglądu nabiera dopiero Model za odpowiednia dopłatą.(dodatki kosztowaly tyle Co podstawowy model).Jezeli ktos chce kupic w podstawowej wersji wyposazeniowej to niech lepiej obejrzy sie za Arteonem lub Kia.
~Rafał
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Świetnie się prowadzi, jest lekki przód może dlatego, wybrałem bez napędu quattro i jest super, żadnych turbo dziur wciskam gaz i wbija w fotel dużo lepsza frajda niż dieslami 3.0 tam się czeka kilka sekund zanim ruszy do przodu a jak ruszy to jakby to był wyścig formuły 1, masakra miałem kiedyś taki chwilowo. Więc tak kupiłem 2.0 265kM i jestem szczęśliwy spala mniej od diesla 3.0
~Maar79
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Auto ogólnie świetne. Jazda nim to czysty relaks szczególnie z Bangiem oraz dodatkowym pakietem oświetlenia Ambient .Fotele s-linowe też spoko
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Bardzo komfortowe auto, ale jak potrzeba zamienia się w sportowy wóz, który naprawdę dużo potrafi.Pieknie wygląda, a jakoś wykonania bardzo wysoka.Ogolnie mega auto.