Lista ocen Audi A7 II Sportback (16)

~Rafał
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Świetnie się prowadzi, jest lekki przód może dlatego, wybrałem bez napędu quattro i jest super, żadnych turbo dziur wciskam gaz i wbija w fotel dużo lepsza frajda niż dieslami 3.0 tam się czeka kilka sekund zanim ruszy do przodu a jak ruszy to jakby to był wyścig formuły 1, masakra miałem kiedyś taki chwilowo. Więc tak kupiłem 2.0 265kM i jestem szczęśliwy spala mniej od diesla 3.0
~Konrad
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Mam kilka zastrzeżeń ale generalnie jak na nowy model myślę że wszystko zostanie jeszcze poprawione.
~LS777
Sportback 3.0 55 TFSI 340KM 250kW
Kupiłem to auto jak miało 40000km jeszcze na gwarancji. Ogólnie lubię nim jeździć podoba mi się jest wygodne, fajnie przyspiesza spalanie 12,5l/100km wiec jest Ok. Ale w tych 80000km które przejechałem miałem 3 awarie. 1. Termostat 2. Alternator 3. Dziś się zepsuła więc jeszcze nie wiem co. Denerwuje mnie trzeszcząca deska rozdzielcza, ale to wada tych aut. Gwarancja ich nie uznaje. W serwisie mówią że to wady wieku dziecięcego i...
~Maar79
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Auto ogólnie świetne. Jazda nim to czysty relaks szczególnie z Bangiem oraz dodatkowym pakietem oświetlenia Ambient .Fotele s-linowe też spoko
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Bardzo komfortowe auto, ale jak potrzeba zamienia się w sportowy wóz, który naprawdę dużo potrafi.Pieknie wygląda, a jakoś wykonania bardzo wysoka.Ogolnie mega auto.
Audi A7 II Sportback