Lista ocen Audi A7 II Sportback (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Doskonałe zawieszenie pneumatyczne. Samochód jest duży i ciężki i należy go oceniać mając to na uwadze. Nie prowadzi się tak jak bmw 3 czy nawet a4 bo to krowa która lubi lekko zanurkować.
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Bardzo komfortowy i precyzyjny, mimo 21cali i sportowego zawieszenia spisuje się rewelacyjnie na naszych polskich drogach.Po dobrych drogach jak po szynach
~LS777
Sportback 3.0 55 TFSI 340KM 250kW
Na tą chwile bez awarii pięknie się trzyma jezdni, mam dobre opony także idzie jak po szynach. Na tą chwile 0 zastrzeżeń do tego elementu.
~Konrad
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Im wyższa prędkość tym lepiej trzyma się drogi, typowy autostradowiec. Na Polskie drogi średnio się nadaje ale daje radę.
Audi A7 II Sportback