Lista ocen Audi A7 II Sportback (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maar79
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Byłoby idealnie z podwójnymi szybami. Ja mam bez i na deszczu i dużym wietrze odczuwa się przy większych prędkościach szumy powietrza ale wtedy włączam Banga i jest ok.... W trasie do Chorwacji i dobrej pogodzie na autostradzie odczuwalny tylko lekki przyjemny szum.
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Mam dodatkowy pakiet wygłuszeń,podwójne szyby i przednia i jest naprawdę cicho jak przystało na premium i limuzynę
~Michał
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Brak ramek a w aucie cisza przy wysokich prędkościach. Podczas jazdy ze stałą prędkością nie słychać praktycznie silnika
~Konrad
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Wyciszenie jest w porządku ale nadal słychać pracę silnika na wyższych obrotach co w przypadku takiego auta uważam za plus.
Audi A7 II Sportback