Lista ocen Audi A8 D2 (102) - Widoczność

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JaroKat76
Sedan 4.2 40V quattro 310KM 228kW
Autko jest zestrojone dość sztywno, myślałem że jako limuzyna będzie bardziej płynęło po jezdni. Dłuższe nierówności wybiera bardzo miękko ale krótkie, poprzeczne trochę nerwowo, na autostradzie słychać przejeżdżane poprzeczne pęknięcia asfaltu. Jednak ogólnie jest dobrze, nie jest to jednak przysłowiowy "tapczan", bardziej sportowa limuzyna. Bardzo wygodne i ma obszerne fotele. To do osób o słusznych rozmiarach jak ja. Fotele dużo...
~MorgothV8 (GG: 4728811)
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Czujniki parkowania się przydają. Widoczność do tyłu taka sobie (ale tak jest chyba w każdym duzym aucie). Inny problem to skrzyżowania. Długi przód, a siedzenie mam "do tyłu" ustawione. Musze się sporo do przodu wychylać aby zobaczyć w lewo i prawo. Ale to też kwestia wielkości auta i moich skołonności do cofania fotela i posiadania mnóstwa miejsca przed sobą (trzymam kierownicę wyprostowanymi rękami i opieram się plecami na przechylony do...
~Mariusz Gdańsk
S8 Sedan 4.2 V8 340KM 250kW
widocznosc w aucie jest mimo gabarytow wrecz doskonala. nie ma sie co oklamywac, ze jest idealnie, bo na przyklad zaparkowanie tylem gdyby nie uklad parktronic w ktory moje auto jest wyposarzone bylo by trudne. moim zdaniem za ten stan zeczy odpowiedzialna jest tylna czyba, ktora bardzo plasko opada. widocznosc na boki idealna. przeszkadzaja ciut przednie slupki, ktore sa bardzo masywne.
~pankruger
Long 4.2 310KM 228kW
Kupiłem longa, którego szczerze polecam. Uważałbym tylko przy parkowaniu. U mnie w mieście mam dwa wyjścia pod marketami. Ale będzie mi wystawać auto lekko na jezdnię, albo część auta będzie na miejscu parkingowym za mną. Trzeba po prostu parkować w miejscach gdzie stoi mniej aut. Więc to moim zdaniem jedyny minus
~Bartek
Sedan 4.2 40V quattro 310KM 228kW
Widoczność przy dobrej pogodzie jest bez zastrzeżeń. Za to problem pojawia się podczas opadów śniegu, pole działania wycieraczek jest trochę za wąskie, po stronie kierowcy tworzy się pas o szerokości ok 10cm, który znacznie ogranicza widoczność. Reflektory ksenonowe świecą nieźle, ale przydałaby się im regeneracja.
~WiktorPe
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Ogólna widoczność na około jest świetna. To, że mamy tu do czynienia z nadwoziem typu sedan daje się we znaki przy parkowaniu tyłem, gdzie nie widać krawędzi auta więc wszystko się robi na wyczucie (no chyba, że ktoś ma czujniki parkowania to wtedy żaden problem). Okropnie małe lusterko prawe w przedlifcie.
~info@studiomastering.net
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Hmmm, jest bardzo dobrze, do tyłu niektórzy mogą mieć kłopoty ale ja jeździłem tirem z naczepą i dla mnie jak ktoś ma problemy z cofnięciem autem osobowym to jest to nieco śmieszne, wiadomo, że nie ma auta z którego by było wydać tylny zderzak. Radzę używać lusterek to bardzo ułatwia.
~Slawek Bielsko-Oxford
Sedan 4.2 300KM 221kW
do przodu i na boki i co wazne slopki sa w idealny miejscu- super jak na tarasie widekowym do tego fotel i kierownica pelen zakres regulacji a do tylu coz jak znasz swoje autko to i scania cofniesz do koperty a tu jest parktronik wiec spoko,na lusterka dziecinnie proste wystarczy znac obrys auta
~Corvax178
Sedan 4.2 300KM 221kW
Do przodu i na boki jest ok. Jeśli chodzi o tył... nie mam czujników parkowania, auto jest długie. Zmieniłem radio na takie z kamerą cofania bo trzeba było jeździć po omacku a to jednak limuzyna czujniki parkowania ułatwiło by sprawę.
Dziennik kosztów dla Audi A8 D2
12,5
16,9
~pulpit87
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Starsze auto więc, z automatu ma lepsza widoczność od nowych aut, dziwne ale to fakt. Jedyny problem to małe prawe lusterko w wersji przedliftowej, to ogranicza delikatnie pole widzenia w porownaniu do "liftów"