Lista ocen Audi A8 D2 Sedan (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~info@studiomastering.net
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
To zależy jaka cena, nowy jest horrendalnie drogi, ale nie można zrobić lepszego interesu niż kupując używane, dobrze utrzymane auto ale z najwyższego segmentu. Za śmieszne w sumie pieniądze mamy NIEPORÓWNYWALNY LUKSUS. Audi A8 ma 2 główne zalety, którymi góruje nad innymi konkurentami w klasie najwyższej: aluminiowa karoseria która nie rozumie słowa korozja oraz napęd QUATTRO. Do tego bezbłędne trzymanie się drogi. Bardzo możliwe, że biorąc...
~psnioch@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Jak dobrze kupisz i masz łeb na karku, to bedziesz długo jeździł bez awarii. Ludzie się patrzą, masz super auto i smiejesz sie z tych co Ci mówią ze to pali 15 litrów :):):) czego chcieć wiecej ? :)) Chce sprzedać swoje a8 bo wykańczam dom i kasa potrzebna na kuchnię :):):) ale jak stanę na nogi to kupię to samo... Jakby był ktos zainteresowany to proszę na email podany w ocenie :):):) Pozdrawiam :):):)
~Slawek Bielsko-Oxford
Sedan 4.2 300KM 221kW
zyjemy w czasach gdzie golf jest drozszy od passata a a6 tdi prawie drozsze od A8 a to nie jest podobna pulka samochodow wiec jak masz odlozone na A4 lub A6 to sie nie spiesz i kup chocby na sprobowanie, zawsze jak bedziesz stary z zaniskim cisnieniem przypomnisz sobie i zaraz poczujesz sie lepiej.Czasem widze te auta w takiej cenie ze z checia kupil bym drugie, bo za to co dostajemy za ta cene......? polecam
~d.radzio@wp.pl
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Jest to moje drugie A8. Ten model kupiłem za niecałe 30.000 km 94 r, od pierwszego właściciela, pełną możliwą opcję, wszystko elektryczne, beźowe skóry, podwójne szyby. Pełen serwis w Audi. 300 KM, można przenieś się w inny świat. Dostałem premię i niestety moje nowe A8 n iebawem odemnie odjedzie a wzamian za to będę posiadaczem modelu 2000r. Swój będę teraz sprzedawał. więcej info d.radzio@wp.pl
~MorgothV8 (GG: 4728811)
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Za 23000 kupujesz najlepszy krążownik świata - tanio jak barszcz, a masz wielką limuzynę (z aluminium więc zapomnij o korozji), szybką, z napędem Quattro, z automatem, skórami, klimą, pamięcią foteli, nagłośnieniem BOSE ze zmieniarką 6 CD, silnikiem 300 KM V8..... mmmmm... poprostu marzenie!
~Ożeh
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Auto moje można kupić za 20-25 tysiecy złotych czyli w cenie seicento nowego. jak ma sie znajomego w hurtowni częśći to zapłacisz tyle co za wASO zapłaci właściciel Seicento, a jazdana gazie w tych samych prawie kosztach się zamyka co Seicento na benzynie. Polecam auto!
~PG808
Sedan 4.2 300KM 221kW
Jedyna wada szybka utrata wartosci. 10 letnie egzemlarze szczegolnie sprowadzone z niemiec ciesza sie nienaganym stanem technicznym. Dobrze utrzymany egzemplarz na pewno bedzie dlugo sluzyl i zapewnial duzo radosci z jazdy. Polecam !!!
~chris54
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Specyfika dziadowskiego polskiego rynku (Skoda, Ford, Fiat, Francuz)powoduje że za niewielkie pieniądze możemy stać się właścicielami bardzo porządnego samochodu. W wielu aspektach nic lepszego za daną kwotę nie da się kupić. Co jeździ lepiej? Nowe A8
~jaano
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
kupilem za 28000 i mysle ze to naprawde dobra cena za takie auto, mysle ze dlugo jeszcze nim pojezdze - nikt mi nie zaoferuje juz nic wiecej - duza moc, komfort i wygoda, 4x4......b a j k a..... marzenia sie spelniaja!! byle z dala od zlodzieji

Usterki Audi A8 D2

Audi A8 D2 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~arturA8
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Auta z tych roczników są stosunkowo tanie, a moim zdaniem sylwetką są nadal atrakcyjne porównując z autami kilkuletnimi, po za tym mają świetne wyposażenie ! Do tego nadwozie nie koroduje, ponieważ jest wykonane z aluminium :)
Audi A8 D2 Sedan