Lista ocen Audi A8 D2 Sedan 4.2 300KM 221kW 1994-1998 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Corvax178
Sedan 4.2 300KM 221kW
To stara dobra szkoła Audi, wszystko tam gdzie trzeba tej wielkości co trzeba i w miejscu gdzie potrzebne. Jedyne co dla mnie na minus to brak miejsca na kubek, chyba żadne a8 d2 nie posiada fabrycznie stojaka na kubek, chyba że wersja po lifcie ja posiadam pre fl.
~ krisvw@o2.pl
Sedan 4.2 300KM 221kW
ulozenie przyciskow doskonale, pozycja zankierownica rowniez... ale dlaczego z przodu nie znalazlo sie miejsce na chociaz jeden uchwyt na kubek? dlaczego schowek przed pasazerem wysowa sie wprost na kolana wyzej wymienionego? ja nie potrafie znalezc na to odpowiedzi ;)
~Slawek Bielsko-Oxford
Sedan 4.2 300KM 221kW
wszystko tam gdzie ma byc, a jak ktos mial audi juz wczesniej to z zamknietymi oczami, mowia ze jest bez duszne, a ja twierdze ze ma czarna dusze i dobrze mu z tym. Sa leprze samochody ale nie w tej cenie roku i wyposazeniu....
~PG808
Sedan 4.2 300KM 221kW
Wszystko prerfekcynie jak to w audi. Prosto,symetrycznie co prawda bez polotu i ekstrawagancji, ale za to przejrzyście, praktycznie po prostu perfekcja.
~Artur.C.CLARK
Sedan 4.2 300KM 221kW
Ergonomia mistrzowska wszystko na swoim miejscu. Jak wszystkie lampki się rozpalą to się robi niezłe widowisko miłe dla oka.
Audi A8 D2 Sedan