Lista ocen Audi A8 D3 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Matti
Long 3.0 V6 220KM 162kW
W tej kategorii niestety. Za używane 12 letnie auto z dobrą skrzynią, wyposażeniem i nie zniszczonym wnętrzem ze skórzaną brązową tapicerką trzeba zapłacić przynajmniej 7500 Euro. Dochodzi koszt rejestracji i instalacji gazowej. Najkorzystniej kupić zadbane auto już zarejestrowane z gazem w Polsce, jednak cięzko trafić na zadbany egzemplarz z małym przebiegiem.
~Fluke
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Samochód, który był warty ponad 350tyś w podstawowej wersji gdy był nowy, teraz można kupić w miarę dobrym stanie za ułamek tej ceny, dorzucić do tego solidne wykonanie, bogate wyposażenie którego brakuje niektórym nowym samochodom i w całości aluminiowa konstrukcja (brak rdzy), dla mnie to okazja.
~Damian
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Auto jest warte swojej ceny, ma mnóstwo elektroniki, która na pewno z czasem będzie płatać figle. Dla osób myślących o audi polecam zakupić interfejs diagnostyczny, zwłaszcza jak lubi coś czasami pogrzebać przy swoich czterech kółkach, w tych autach bez komputera nie mamy po co wychodzić z domu.
~Janusz z Londynu
Sedan 3.7 V8 280KM 206kW
samochod nowy jest cholernie drogi ale juz okolo dwuletni, trzyletni mozna kupic w bardzo dobrym stanie za stosunkowo mniejsze pieniadze. zdecydowanie polecam, choc trzeba sie liczyc z potencjalnymi naprawami. nie da sie porownac np z audi a4, czy nawet a6. zupelnie inny komfort jazdy.
~Bartnik1981
Sedan 3.0 V6 220KM 162kW
Oddałem swoją A8 do lakierowania zderzaka i dostałem zastępczego Forda Mondeo z tego samego rocznika. Uwieżcie mi, że jak spowrotem wsiadłem do mojego to poczułem się jakbym wsiadał z trabanta do jakiegoś statku kosmicznego. Samochód kosztuje sporo nawet używany ale WARTO!
~Nowak_zg
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
za cene ponizej 100 000zl mozna obecnie kupic luksusowe auto ktore kosztowalo miedzy 400 a 700 tys zl ;) .... niestety drogie luksusowe auta potwornie traca na wartosci... ale gdy sie nim przejedziecie nie bedziecie nigdy wiecej chcieli wsiadac do tanszych aut :)
~PP
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Piekny ale drogi jak i w kupnie tak i w utrzymaniu. Choc z usterkami nie ma problemu. Ale jak zaczyna sie jezdzic tym samochodem to zapomina sie o kurczeniu portfela. Poprostu wart tej kasy.Polecam go wszytkim z wiekszym budzetem
~Cezar
Sedan 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
10/10. Za takie pieniądze (do 40k) nie znajdzie się na rynku lepszego samochodu do użytkowania na codzień. Bardzo polecam i pewnie kupię drugie takie samo auto.
~Lukas289
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Auto warte pieniędzy. Niestety za zadbany egzemplarz trzeba dużo zapłacić a tańsze wymagają sporo wkładu finansowego w części i naprawy.
Dziennik kosztów dla Audi A8 D3
12,7
19,3
~tomdro666
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Tutaj należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy mieć auto kompletnie wyposażone ale kilkuletnie czy prawie nówkę ale golasa.