Lista ocen Audi A8 D3 (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Caranthir
S8 Sedan 5.2 V10 FSI 450KM 331kW
Tutaj jest się do czego przyczepić. Auto dość długo się nagrzewa w zimę a po wyłączeniu silnika szyby momentalnie zaczynają parować, mimo wymiany filtra kabiny i odgrzybieniu klimatyzacji. Teraz gdy jest cieplej, problem występuje, lecz w znacznie mniejszym stopniu. Nie wiem czy to wada ogólna samochodu, czy tylko mojego egzemplarza.
~Damian
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Klimatyzacja 4- strefowa, na lato solardach który wentyluje auto, na zimę webasto, czego chcieć więcej ? dodatkowej nagrzewnicy silnika... niestety silnik przy ujemnych temperaturach potrzebuje nawet 12 km jazdy żeby osiągnąć 90 stopni, mimo że zawsze używam webasta.
~Lukas289
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
System nawiewu, klimatyzacja i elektryczne grzałki kabiny pozwalają szybko ustawić temperaturę wnętrza. Dodatkowo elektrycznie podgrzewane fotele i kierownica raz webasto powodują czystą przyjemność wsiadania do samochodu mroźną zimą.
~A8 4E
Long 4.2 V8 335KM 246kW
Oj tez sie dzieja cuda -Nie mozna nabic ukladu wymaganym czynnikiem -szronienie przewodow pomimo wymiany trokner -nie koniecznie autoklima bedzie rowno grzala nie mam na myslii stref
~Moje A8
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Dwu strefowy automatyczny klimatronic, solardach, ogrzewanie postojowe webasto, podgrzewane siedzenia. Kiedy potrzeba jest ciepło, kiedy potrzeba jest chłodno. Wszystko działa rewelacyjnie.
~tomdro666
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Klimatyzacja 4-strefowa przydaje się gdy np. mamy małe dzieci na tylej kanapie. Solardach w słoneczne dni będzie dostarczał energii do przewietrzania samochodu.
~Nowak_zg
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Wentylacja siedzen, 4 strefowy klimatronik, podgrzewanie wszystkich miejsc do tego \'inteligentna\' klimatyzacja ktora nie pozwala zaparowac szyba.. :) dla mnie super
~mac
Sedan 4.2 V8 FSI 350KM 257kW
Na mrozie trudno oczekiwać, że auto się nagrzeje jak stary mercedes w 30 sekund, ale na pewno nie ma na co narzekać. Grzane fotele mocno pomagają w przetrwaniu zimy.
~Janusz z Londynu
Sedan 3.7 V8 280KM 206kW
doskonale wentylacja, klimatyzacja dziala bardzo dobrze. ja mam w swoim aucie 4rostrefowa i wszyscy sa zadowoleni, a najbardziej maly syn, ktory moze ustawic sobie dowolna temperature
~Batman
Long 4.0 V8 TDI 275KM 202kW
I tu jeden babol. Do tej pory niemgoe dojsc do porozumienia z systemem wentylacji i nagrzewania. Nie wiem czy mam uszkodzony panel ale raczej wszystko jest w porzadku.