Lista ocen Audi A8 D3 Sedan (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukas289
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Użytkowanie samochodu jest bardzo proste dzięki udogodnieniom wnętrza samochodu dla kierowcy. Wyprzedzanie bez zastanowienia czy zdążę przed zbliżającym się samochodem z przeciwka. Tempomat adaptacyjny i automatyczna skrzynia biegów pozwala zrelaksować się w podróży.
~Damian
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
wszystko pod ręką, intuicyjny system MMI 2G, który mimo swych lat działa bardzo płynnie, WADA jak dla mnie to brak złącza AUX w systemie BOSE, nie mam nic do płyt CD, ale jednak od Audi wymagałbym gniazda AUX w standardzie niezależnie od systemu nagłośnienia.
~Nowak_zg
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Wg mnie przy tylu przyciskach i funkcjach jest naprawde bardzo dobrze. Wszystko jest pod reka i logicznie umieszczone. Ja nie mam sie do czego przyczepic. Wszystko oblsuguje sie przyjemnie i w pelni automatycznie :).
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
jest nieźle, ale 1 - patrz wodoczność 2 - jeśli trzymasz slodki napój w uchwycie (przy panelu sterowania MMI) to zalejesz MMI i klawisze będą się kleić lub przestaną stykać
~mac
Sedan 4.2 V8 FSI 350KM 257kW
Wszystko bez zarzutu, w tej klasie jakiekolwiek błędy ergonomiczne byłyby nie na miejscu. Po jednym dniu wszystko obsługiwałem intuicyjnie.
~Cezar
Sedan 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Bagażnik olbrzymi! Schowałem tam kolarzówkę bez rozkładania tylnego koła. Jest monstrualny + pełno miejsca w środku.
~mikro007
Sedan 4.2 V8 FSI 350KM 257kW
Wydaje się ze kokpit to statek kosmiczny , ale jak poczytasz i koledzy pokażą co i jaki to wszystko jest proste i pod ręką.
~mikro007
~Mariusz
Sedan 6.0 W12 450KM 331kW
Mało schowkow, ale generalnie wszystkie przełączniki sterujace po kilku dniach znajduje sie intuicyjnie.
~XXX
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
NAJWYŻSZY ŚWIATOWY POZIOM. MOTERIAŁY UŻYTE DO WYK.WNĘTRZA EKSTRAKLASA PODOBNIE JAK KLIMAT W KOBINIE
Audi A8 D3 Sedan