Lista ocen Audi A8 D3 Sedan (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janusz z Londynu
Sedan 3.7 V8 280KM 206kW
uwazam, ze uklad jezdny (pneumatyczne zawieszenie) jest idealnym jak na moj gust. mam 20\" felgi z oponami 255x35x97Y Michelin Pilot. zatem niewiele zostaje juz miejsca na opone, a jednak jezdzi sie komfortowo. co prawda samochod uzywany jest w UK, a nie w Polsce gdzie jakosc drog jest znacznie lepsze, choc musze powiedziec, ze nawet na nierownosciach, dziurach auto zachowuje sie bardzo dobrze
~tomdro666
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Pneumatyczne regulowane zawieszenie to poezja. Czuć różnicę między ustawieniem dynamicznym a komfortowym. Napęd na 4 koła przydaje się zwłaszcza zimą i w pagórkowatym terenie. W poprzednim aucie miałem 250KM i przedni napęd, podczas gwałtownego ruszania często zrywało przyczepność. Przy napędzie na 4 koła w obecnym samochodzie jeszcze to mi się nie przytrafiło.
~Damian
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Bardzo dobrze, wersja z dynamicznym wspomaganiem radzi sobie wyśmienicie, auto na różnych trybach zmienia czułość wspomagania np: na wysokim używanym do wolnej jazdy po cięższym terenie jest delikatne, a na trymie dynamicznych przyjemnie ciężkie.
~Moje A8
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Regulowana wysokość zawieszenia działa rewelacyjnie. Pozwala dostosować prześwit do aktualnych warunków drogowych. Dodatkowo zmniejsza przechyły nadwozia na zakrętach, podczas przyśpieszania i hamowania. Efekt jest niesamowity.
~oczko
Sedan 4.0 V8 TDI 275KM 202kW
Napęd na 4x4 wszyscy znają plusy tego rozwiązania, zawieszenie pneumatyczne robi swoje troszkę za twarde ale jeżdze na komforcie, wymianę robiłem dopiero przy 320tyś. mały minus zdziera szybciej opony
~mac
Sedan 4.2 V8 FSI 350KM 257kW
Mam koła 19\', i chyba zmienię na 17\'. Jednak przy wadach naszych dróg skłaniam się ku mniejszemu rozmiarowi. Wygląda gorszy, ale komfort lepszy. Pneumatyczne zawieszenie bardzo skuteczne i niezawodne.
~audaxek
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
sucho, to jak większość aut tej klasy, mokro i kopny śnieg, to jedyna konkurencja to najmocniejsze subaru impreza. BMW czy Mercedesy, na mokrej nawierzchni tylko się ledwo toczą.
~Mariusz
Sedan 6.0 W12 450KM 331kW
Precyzyjny uklad jezdny, mozna auto prowadzic na luzie jedna ręka przy kazdej prędkości, bez spinania przy prędkościach " wysoko autostradowych"
~Cezar
Sedan 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Delikatny i przyjemny, ale na pewno nie jest to auto na górskie serpentyny, ma za dużą masę. Na trasie za to połyka kilometry z prędkością przelotową 180km/h
~Nowak_zg
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
stale 4x4 na TORSENIE daje rade zarowno latem jak i zima... :) w polaczeniu z automatem nie ma problemow z ruszaniem czy to snieg czy to deszcz.
Audi A8 D3 Sedan