Lista ocen Audi A8 D3 Sedan (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Klimatyzacja 4- strefowa, na lato solardach który wentyluje auto, na zimę webasto, czego chcieć więcej ? dodatkowej nagrzewnicy silnika... niestety silnik przy ujemnych temperaturach potrzebuje nawet 12 km jazdy żeby osiągnąć 90 stopni, mimo że zawsze używam webasta.
~Lukas289
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
System nawiewu, klimatyzacja i elektryczne grzałki kabiny pozwalają szybko ustawić temperaturę wnętrza. Dodatkowo elektrycznie podgrzewane fotele i kierownica raz webasto powodują czystą przyjemność wsiadania do samochodu mroźną zimą.
~Moje A8
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Dwu strefowy automatyczny klimatronic, solardach, ogrzewanie postojowe webasto, podgrzewane siedzenia. Kiedy potrzeba jest ciepło, kiedy potrzeba jest chłodno. Wszystko działa rewelacyjnie.
~tomdro666
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Klimatyzacja 4-strefowa przydaje się gdy np. mamy małe dzieci na tylej kanapie. Solardach w słoneczne dni będzie dostarczał energii do przewietrzania samochodu.
~Nowak_zg
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Wentylacja siedzen, 4 strefowy klimatronik, podgrzewanie wszystkich miejsc do tego \'inteligentna\' klimatyzacja ktora nie pozwala zaparowac szyba.. :) dla mnie super
~mac
Sedan 4.2 V8 FSI 350KM 257kW
Na mrozie trudno oczekiwać, że auto się nagrzeje jak stary mercedes w 30 sekund, ale na pewno nie ma na co narzekać. Grzane fotele mocno pomagają w przetrwaniu zimy.
~Janusz z Londynu
Sedan 3.7 V8 280KM 206kW
doskonale wentylacja, klimatyzacja dziala bardzo dobrze. ja mam w swoim aucie 4rostrefowa i wszyscy sa zadowoleni, a najbardziej maly syn, ktory moze ustawic sobie dowolna temperature
~Cezar
Sedan 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Fotele podgrzewane i wentylowane - mocno polecam. W aucie trochę ciężko ustawić mi klimę w idealny sposób, nie wiem czemu, ale jest bdb mimo wszystko.
~Fluke
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Tu też nie mam się do czego przyczepić. Dystrybucja powietrza jest prowadzona równomiernie i nie ma miejsc gdzie bardziej wieje/chłodzi.
~oczko
Sedan 4.0 V8 TDI 275KM 202kW
Raz miałem problemy z klimą przy 300tyś serwis zrobił swoje wymiana panelu oraz wentylatorów troszkę kosztowała ale na tyle kilometrów to nic
Audi A8 D3 Sedan