Lista ocen Audi A8 D4 Sedan (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerton2718
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
D4 jest ciaśniejsze od D3. Bardzo dobre wentylowane i podgrzewane siedzenia to. Masaż i pompowania wszystkich części to trochę taki gadżet. Wygodnie się jedzie i korzysta z przycisków. Trzeb się przyzwyczaić do obsługi systemu MMI bo jest trochę funcji niedostępnych za jednym naciśnieciem przycisku. Po portu trzeba poklikać. Nagłośnienie D3 Bose vs D4 Bang&Olufsen . B&O czuć że jest trochę lepsze ale różnica w cenie to 25tys zł -(...
~Sajmon
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
Wszystko jest pod ręką , nie ma schowanych funkcji w menu systemu MMI , TouchPad - do wpisywania liter i liczb trzeba potraktować bardziej jako gadżet niż ułatwienie dla kierowcy. Jedyny mankament to tak , że przy prawidłowym ustawieniu kierowcy ( nie na murzyńskiego gangstera ) który chowa głowę za środkowym słupkiem leżąc na fotelu jak w gabinecie dentystycznym , uderza się prawą nogą o panel środkowy.
~BulkyTommy
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
Tak się przyzwyczaiłem, że po przesiadce do Mercedesa wszystko mnie wkurzało. Najbardziej wajcha do zmiany biegów zamiast dźwigni do włączania wycieraczek.
~BulkyTommy
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
~hitch5
Sedan 3.0 TDI 250KM 184kW
Tutaj bmw jest lepsze, obsługa mmi jest bardziej skomplikowana niż idrive w poprzednim modelu bmw 5, a nowe genaracja bmw f ma jeszcze lepszego idrive\'a.
Audi A8 D4 Sedan