Ocena kierowcy - Audi A8 D5 Lang

Rok produkcji 2018
Przebieg: 550 tys. km
Okres użytkowania: niecały rok
Audi A8 D5 Lang 3.0 50 TDI 286KM 210kW od 2017 - Oceń swoje auto
Skończyły mi się klocki przód przy 25000 tys kilometrów i nie było żadnej informacja na desce rozdzielczej.Audi Świtoń i Paczkowski Lubin przedstawił mi śmieszną diagnozę ,, Zbyt dynamiczna jazda ,, .To jak mam poruszać sie Autem tej klasy ?.Nie jeździć szybko i powoli hamować ?.Nie wiem co żle zrobiłem ale co mogłem żle zrobić jeżdżąc pojazdem który służy do jazdy.Wgrali mi też kompletnie nowy program więc dalszy wgląd i diagnoza z mojej strony niestety jest nie do sprawdzenia.Tarcze i klocki dałem do ekspertyzy bo je zabrałem z sobą .Chętnie posłucham podobnych przypadków i nie zostawiam tego w spokoju gdyż nie daje mi to spokoju.Dodam ż Audi A8 jażdże już o
Wrażenia

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 50 TDI 286KM 210kW [l/100km]

Średnie zużycie
Minimalne średnie zużycie paliwa
10,2
Maksymalne średnie zużycie paliwa
12,0
Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe
7,5
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Zobacz raport zużycia paliwa tego kierowcy
Czy ocena była przydatna?
Dyskusja
Ładowanie komentarzy...