Lista ocen Audi Allroad C5 (34) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Red
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
moje auto nie posypalo sie jakos drastycznie ale jak juz cos do wymiany typu wahacz, elementy zawieszenia- to trza sie zaraz potem napic i to porzadnie - zeby zapomniec. Slyszalem oczywiscie ze mozna cos tam z drewna czy z brukwii wyskrobac i jako zamiennik wstawic- ale ja kocham swoja rodzine i nie zafunduje jej szybszego zejscia tylko dlatego ze kupilem auto i mnie na nie niestac lub jestem po prostu sknerą...
~KacperD
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Kupując auto o masie +/- 2000kg 250KM 350Nm 4x4 trzeba być świadomym spalania i kosztów eksploatacji. Wszystko jest zależne od osobowości, stylu jazdy i tego jak dba się o samochód. Części zamiene nie są drogie, lecz pneumatyka i doładowanie już wchodzi na inny poziom - zero używek, jedynie zamienniki i nowe części. Nie ma co nastwiać się na EKO i niskie koszty utrzymania bo to nie jest 1.9tdi.
~kamil
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Hej, wszystkie się psują, a Audi przeżywa te wszystkie ople i fordy lub zgniłe japońce. Trochę więcej trzeba wymienić podzespołów, bo nie każdy tak jak allroad wjedzie w ciężki teren albo wyciągnie tir z rowu, lub wygra przeciąganie z prawdziwym terenowcem typu nissan navara ....
~j23
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Nie taki diabeł straszny jak go malują. Spalanie do ogarnięcia tylko trochę powściągliwości i auto odwdzięcza się .Jak chce się poszaleć to jest czym ale wówczas pojawia się diabeł i kosztów nie ma co liczyć. Naprawy nie są już tak drogie bo jest dużo części z odzysku.
~zigi
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
nie bedziemy sie oszukiwac, spalanie w trasie około 13-14 l/100km, miasto jak poszalec to i ze 18-20 l/na 100 km Jak kogos stac na ALLROAD to nie powinien szukac tu oszczednosci chociaz przyznaje ze myslałem ze 2.7 T ma znacznie wiekszy apetyt na beznyne, naprawne nie jest zle..
~Red
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
nie wiem jak wy, ale ja lubie dynamicznie sie poruszac (cjhoc do tego powinienem kupic benzyne a nie diesla) zatem w miescie z ciezka noga - 14l/100km normalnie - 11l na trasie delikatnie (do 120km/h) - 9,5l w trasie na ostro - 12,5l
~Jacek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Niestety tu nie jest tak pięknie Średnie spalanie ok 9,5l przy prędkości do 120 km/h W mieście dochodi w okolice 12l Jest to dość dużo Niestety auto ciężkie duże i napęd na 4 koła robi swoje
~Obiektywny GOŚĆ
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Przy odrobinie wkładu własnego bardzo atrakcyjne.Jak ktoś ma zamiar naprawiać w ASO to niech się nie dziwi że koszty są olbrzymie. Auto to gdy wychodziło kosztowało ponad 200 tys zł wiec nie było dla każdego.
~tomek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
auto zostalo doinwestowane a nawet przeinwestowane i ciagle jeszcze jest cos do zrobienia. przez 100000km 5lat BMW z4 nie wlozylem tyle w reperacje co w audi przez pierwszy miesiac.
~kn jereni
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
2.7 biturbo - nie ukrywam że zużycie mogłoby być mniejsze - jednak jeśli chce się mieć trochę mocy 250 km. to należy liczyć sie z zwiększonym zużyciem - średnio ok. 13.5 l/100