Lista ocen Audi Allroad C5 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KacperD
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Jadąc w trasę w 4 osoby jest wystarczająco miejsca, tak aby każda osoba miała miejsca pod dostatkiem. Pod ręką jest duża liczba schowków i dodatków ułatwiających podróżowanie (zapalniczka, popielniczka, schowki w fotelach, w boczkach drzwi, do tego podłokietnik na środku tylnej kanapy. Patrząc na przestrzeń kierowcy wszystko jest pod ręką. Pzyiski do regulacji zawieszenia, esp, radio, multifunkcja. Jak na samochody z 2000+r warunki jak w...
~marcinn1414
Allroad 4.2 V8 300KM 221kW
Duzo miejsca z przodu i z tylu. Podoba mi sie patent z podniesionym sufitem z tylu. Mam znajomego prawie 2m 130kg i nie mial zadnego problemu zmiescic sie z tylu.
~Jacek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Kierowca ma tu dość dużo miejsca podobnie jak pasażer z przodu Niestety w tyłu już nie jest tak przyjemnie W porównaniu do Passata b4 jest tu dość ciasno
~tomek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
masa przestrzeni tu nie mozna nazekac i w moim modelu masa swiatla. nie ma problemu z sznurowaniem butow w ciemna noc.
~Max
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
dużo wygodniej niz w MB E-klasa , super siedzenia , miejsca na nogi i głowe wystarcza nawet osobie o wzroście 190 cm
~Sewer
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, jak ktoś wsiada pierwszy raz to robi oczy, że tyle miejsca. dwu metrowi spokojnie 4 osoby.
~kn jereni
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
czy chudy czy gruby w tym samochodzie będzie się czuł jak ryba w wodzie - dużo miejsca
~Obiektywny GOŚĆ
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Bardzo wygodny przy wsiadaniu gdyż drzwi otwierają się szeroko
~tomasz
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Ok. Jest ze mnie kawał chłopa i jeździ mi się ok. Pasażerowie tez nie narzekają.
~edward
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
ilość miejsca jest zadowalająca choć w tej klasie aut bywa więcej