Lista ocen Audi Allroad C5 (37) - Silnik

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mantis
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Samochód kupiłem od pierwszego właściciela,serwisowany do końca,bezwypadkowy.Przejechałem nim ok 45000km i chcę się go pozbyć bo ma same awarie które psują przyjemność z jazdy.Odradzam zakup tego modelu omijajcie go szerokim łukiem,wiem co mówię bo to mój osiemnasty samochód i z żadnym tak często nie jeździłem do warsztatu.Bardzo drogie naprawy np wymiana paska rozrządu poza serwisem 2500,amortyzator najtańszy zamiennik amerykański to wydatek...
~tomek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
niestety posiadalem tylko jeden samochod w dizlu i byl nim passat b6 2.00dti 140HP przespieszenie jest tu podobne passat ma jednal leprzy max speed. jednek porownojac kulture pracy V6 jest nieporownywalnie przyjemniejszy nie chodzi jak typowybklekot i nie czuje sie w nim adnej turbodziury ktora doprowadza mnie do szalu w pasku. co do kosztow eksploatacji to jak narazie ainwestowalem w rozrzad zobaczymy na ile starczy. koszt jak w pasku zatem...
~K
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Wczesniej jezdzilem dieslem kupionym od nowosci z 2006 roku (Mitsubishi L200). Auto swietne w teren ale w trase hasal, szum. 2.7 T to co pieknego. Delikatny pomruk na starcie, dobrze wyciszony w trasie. Niezaleznie od tego czy wrzucimy w skrzyni biegow S , czy D zbiera sie swietnie. Kupilem juz z LPG i taki mialem zamiar. Jest to chyba ostatni silnik Audi, ktory bez wiekszych problemow mozna zagazowac. Instalacja dziala prawidlowo, bez...
~KacperD
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
2.7T V6. Co więcej chcieć; Turbo na każdy rząd cylindrów, 250KM 350Nm. Wystarczająca moc jak na takie auto, moment robi swoje, co przekłada się na spalanie. Ale coś za coś, jakoś trzeba to napoić. Jeżdząc po mieście nie wykorzysta się potencjału samochodu, lecz na trasie nie ma mocnych. Dla osób lubiących moc, zawsze można zmienić program, parę części i 350KM/450Nm gwarantowane. Ale czy to jest potrzebne ? Moim zdaniem nie.
~Darek
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Mity o tym ze Allroad jest awaryjny i drogi w utrzymaniu wrzucam do śmietnika. Miałem kiedys audi które miało być bezawaryjne wg. internetowych uzytkowników a było wręcz odwrotnie. Dziś uzytkuje Allroad (z Niemiec) i poza zaróka ksenon (230zł) oraz jednym wahaczem (120 zł.) zero awari !! Auto doskonałe, idealnie nazwane bo naprawde na każde drogi, komfort jazdy porównywalny do mercedesa.
~edward
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
silnik jest pełen wigoru,co prawda dopiero po wymianach wszystkich materiałów eksploatacyjnych plus świece i filtry które pamiętały cesarza wilhelma. ładnie wchodzi na obroty i ciągnie jak diesel od samego dołu.spalanie jak na auto biturbo jest akceptowalne.łatwość rozruchu zimą jest bezcenna.elastyczność bardzo dobra,po mieście do poruszania wystarcza mi trzeci i czwarty bieg .
~j23
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Nie jest to silnik dla osoby która nie ma pojęcia o mechanice. Trzeba go dobrze zdiagnozować i w porę usunąć typowe dla niego usterki tj. te wsławione złą sławą wałki , hydraulikę zaworową , tranzystory w pompie wtryskowej i turbinę. Jak to ma się już za sobą to już sama przyjemność z jazdy.
~Danny
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Mam samochód od roku. Przejechane 50 000 km. Jak narazie bez niespodzianek. Silnik ma jednak super turbo dziurę. Aby jeździć tym samochodem dynamicznie trzeba pokochać "wysokie obroty". Inaczek to jest stary pies wleczący się po przejściach dla pieszych
~Jacek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Najważniejszych w tym silniku jest olej Wymiana co max 10 tys km Ale zależał bym wymieniać tak jak robię to sam Czyli co 8 tys kam Oleje fulsyntetyk I dodatkowo co druga wymiana płukanaka Naprawdę dużo daje to dla tego silnika
Dziennik kosztów dla Audi Allroad C5
11,6
~Yoga
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Świetny silnik, napędzane nim auto zbiera się rewelacyjnie. Do tego bardzo przyjemny dla ucha dźwięk - na niskich obrotach w zasadzie absolutna cisza, na średnich przyjemny bulgot V6, a na wysokich szum sprężarki.