Lista ocen Audi Allroad C5 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
szczeze spodziewalem sie czegos innego. ale przesiadlem sie z auta o niewiarygodnie dobrych wlasciwosciach jezdnych zatem wielkie ciezkie audi wydaje sie bujac i nawet przy obnizonym zawieszeniu nie daje pewnosci w zakretach jaka mialem w Z4 sytuacja diamertalnie sie zmienia na sliskim :D pompowane zawieszenie to wlasnie to czego szukalem na drogach gorszej kategorii sprawuje sie wysmienicie dobry zestaw opon pozwala dojechac wszedzie...
~mantis
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Prowadzi się doskonale.Wysokość zawieszenia można regulować.Co z tego kiedy amortyzatory mają miechy z gumy która parcieje i puszcza powietrze.Rano samochód stoi na zolu albo przechylony na jeden bok.W następstwie tego po uruchomieniu kompresor się włącza i pracuje cały czas,nabija ciśnienie.Trzeba szybko amortyzator(ok 1400zł+wymiana) wymienić aby nie doszło do uszkodzenia kompresora.Jest to największa wada w tym modelu.
~Danny
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
QUATRO!!! To jest rewelacja. Zima, śnieg a ja nie zmieniłem opon. Więcej, letnie jakie miałem przechodziły swój ostatni sezon. A ten samochód z napędem quattro zachowywał się tak jakbym w przednionapędowcu założył dobre zimówki. Zawieszenie pneumatyczne sprawia problemy. Tego nie da się uniknąć, ale jest to pewna "karma" w zamian za wygodę jazdy. No i zdolność utwardzania zawieszenia jest rewelacyjna.
~Krecik
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
niestety miechy musiałem wszystkie wymienić, do tego przednie amortyzatory po 1000 zł za szt. Ten Pan który opowiada o miechach z aliexpresa i ich przebiegach ....- jakoś nie wierzę. mam miechy od Limaka tam też wymieniane. Żywotność miechów oceniam na 90 tys km.
~K
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Pneumatyczne zawieszenie daje bardzo duzo. Oczywiscie moj wczesniejszy pickup bez zastanowienia przejezdzal przez wszystko i po wszystkim. Tutaj trzeba zwolnic, przyhamowac. Niezaleznie od tego auto trzyma sie bardzo dobrze drogi. Przy odp. predkosci sam sie obniza lub podwyzsza.
~j23
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Sama przyjemność z jazdy. Pewność i moc. Wzór do naśladowania. Bardzo przewidywalny napęd .Trochę trzeba uważać na uszczelniacze półosi i torsena bo lubią podciekać ale za to są dość łatwe w naprawie i tanie. Zawieszenie pneumatyczne super .
~KacperD
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Brak słów. Nic nie stuka, nic nie puka, nic nie czuć przy jeździe na dołach, samochód dosłownie przeskakuje. W porównaniu do "zwykłej" A6 C5 2.8Q jaką jeździłem tutaj komfort jest na bardzo wysokim poziomie.
~Sewer
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
quattro na poziomie drugim usztywnienia spreżyn powietrznych tzn miechów perfekcyjny. Słyszalem opinje przed kupnem ze pierwsze modele mialy problemy z miechami, moj z 2003r, przebieg 200 tyś km, zuzycie w 95% rewelacyjne.
~Jacek
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Quattro więc co tu dużo pisać Stały napęd na cztery koła Niestety brak tu jednej rzeczy która była w poprzednich modelach a jest to blokada tylnego mechanizmu różnicowego oraz torsena w dyferencjałach
Dziennik kosztów dla Audi Allroad C5
11,6
~Obiektywny GOŚĆ
Allroad 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Same superlatywy.Nic dodać nic ująć. Jak na nasze dziurawe drogi to bardzo dobrze sobie radzi i trwałość zadawalająca . Warto uważać na simeringi bo lubią podciekać- ale jest to łatwe i tanie do usunięcia