Lista ocen Audi Allroad C5 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW 2000-2005 (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KacperD
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Co do skrzyni. Hmm. Brakuje jej szybszego i mądrzejszego "myślenia" przy zmianie biegu na niższy lub wyższy. Chwila zastanowienia i zmienia bieg, można się przyzwyczaić, lecz jak ktoś jeźdzł nowym S-tronic lub DSG to widać postęp w technologii w porównaniu do Tip-tronica. Najgorsze wg mnie jest to, iż przy wciśnięciu pedału gazu do końca, niepotrzebnie redukuje do najniższego biegu i obrotów rzędu 6000+ i za dołownie 1-2sek zmienia...
~edward
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
kupując mojego\'\'gekona\'\'miałem pecha ponieważ skrzynia była już niefachowo naprawiana i po dwóch tysiącach kilometrów łożysko na głównym wałku się rozpadło i przekładnia się skończyła.połączenie manuala z motorem 2.7 daje mnóstwo frajdy nacodzień, wyprzedzanie odbywa się łatwo i krótko .
~Yoga
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Dotąd unikałem automatów, a teraz już nie wyobrażam sobie powrotu do skrzyni ręcznej. W trybie \"S\" absolutnie bez zarzutu. Jedynie uwaga do trybu \"D\" - tu automat uporczywie trzyma nieco zbyt niskie obroty.
~kropkaash
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Skrzynia tiptronick , że zmiana w kierownicy...było spoko do momentu kiedy ma zimnym nie chciał z 1 na 2 przerzucić ...olej wymieniany..i dalej lipa ...skrzynie w tym wieku auta sypią się ...
~Czop
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Jedynka bardzo krótka, taka terenowo parkingowa, Szóstka mogłaby być dłuższa 3000obr/min = 123km/h. Ale generalnie jest OK, dużo lepsza trwalsza i odporniejsza na tuning silnika od automatu.
~Krecik
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
automat ogólnie ok krótkie przełożenie ostatniego biegu 2500 obr i 100km/h -w wersjach a6 z tym silnikiem jest dłuższe przełożenie.
~K
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Nie jest to multitronic wiec czuc zmiane biegow. Poza tym elegacnko.
~Bartek K.
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Za późno reaguje. Przełożenie S prawie w ogóle nie dodaje sportowego charakteru.
~Szymon
mam 6 biegową skrzynie biegi wchodzadobrze chociaż mogły by byc dłuższe
~miran
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Zaskoczyłem niejednego przeciwnika automatów.