Lista ocen Audi Allroad C5 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW 2000-2005 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krecik
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
niestety miechy musiałem wszystkie wymienić, do tego przednie amortyzatory po 1000 zł za szt. Ten Pan który opowiada o miechach z aliexpresa i ich przebiegach ....- jakoś nie wierzę. mam miechy od Limaka tam też wymieniane. Żywotność miechów oceniam na 90 tys km.
~K
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Pneumatyczne zawieszenie daje bardzo duzo. Oczywiscie moj wczesniejszy pickup bez zastanowienia przejezdzal przez wszystko i po wszystkim. Tutaj trzeba zwolnic, przyhamowac. Niezaleznie od tego auto trzyma sie bardzo dobrze drogi. Przy odp. predkosci sam sie obniza lub podwyzsza.
~KacperD
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Brak słów. Nic nie stuka, nic nie puka, nic nie czuć przy jeździe na dołach, samochód dosłownie przeskakuje. W porównaniu do "zwykłej" A6 C5 2.8Q jaką jeździłem tutaj komfort jest na bardzo wysokim poziomie.
~LS z KK
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
w tym tygodniu wymieniłem miechy z przodu ( odpowiadają za utrzymanie samochodu na danej wysokości ) przepuszczały , choć można było normalnie jeżdzić, reszta zawieszenia fabryczna, ocena 5
~edward
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
napęd rozdzielany jest bardzo płynnie i zapewnia autu bardzo dobrą przyczepność prowadzenie to mocny punkt audi,gdyby nie koszty aluminiowego zawieszenia to byłoby super
~Yoga
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Świetna trakcja i przyczepność. Zawieszenie dobrze wybiera nierówności, ale jest nieco za miękkie i przy dynamicznej jeździe buja jak łajbą. Czucie drogi też mogłoby być nieco lepsze.
~Czop
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Idealny na polskie drogi krajowe, bez zastrzeżeń. Szerszy rozstaw kół niż w zwykłej A6 zawieszenie o zmiennej wysokości i twardości.
~Szymon
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Zawieszenie pneumatyczne naprawde fajna sprawa auto nie jest prawdziwa terenówką ale można nia jeżdzic po bezdrożach
~Paweł
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Zawieszenie: kiedy wszystko gra, jest super (miechy, sterownik). Ale jak się sypie, koszty są bolesne

Usterki Audi Allroad C5

Audi Allroad C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kropkaash
Allroad 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Napęd quattro , rozstaw kół...moc ...nic lepszego nie znajdziesz ...