Lista ocen Audi Allroad C6 (10)

~dasa
Allroad 3.2 FSI quattro 255KM 188kW
idealny samochod dla mnie, nie zadne Q7 czy Q5. Kilka razy po wyprzedeniu kilku tirow, przejechaniu oblodzonego zakretu jak po sznurku, ostrym hamowaniu, czy dojechaniu do celu w polowe czasu przewidywanego przez nawigacje zdarzylo mi sie z blogim zadowoleniem poklepac po tunelu srodkowym.
~Paweł G.
Allroad 3.0 TDI quattro 239KM 176kW
Kolejne Audi w mojej karierze, (co ważne- sprowadzony ze Szwajcarii) poprzednio C6 3.0 tdi z pneumatyką (niestety po zakupie wywaliłem 6.000 na wtryski..., jeszcze wcześniej C5 3.0 pb. Z każdego z nich byłem bardzo zadowolony. Obecny Allroad jest już z nami 3 lata, jak do tej pory wszystko jest ok. W samochodzie są 2 problemy- w otwieranym dachu coś pykło, wypadł malutki plastik i już może się tylko uchylać... :( kolejna pierdoła to tylna...
~Właściciel
Allroad 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
Pneumatyczne zawieszenie AAS jest komfortowe, ale izoluję kierowcę od nawierzchni - ogranicza frajdę z jazdy.
~ekot
Allroad 3.0 TDI quattro 239KM 176kW
silnik super, super przyśpieszenie, spalanie w normie przy 3 litrach pojemności (Silnik)
~ZBYSZEKOFFROAD
Allroad 3.0 TDI quattro 239KM 176kW
Cichy ,dynamiczny choć BMW 530 zbiera się chyna szybciej ale to są drobiazgi. (Silnik)
~uomo
Allroad 3.0 TDI quattro 239KM 176kW
Dobry ,niebanalny wóz, wszedzie wjedzie i wyjedzie, szybki, cichy, wygodny, ma wiele bajerów ułatwiających życie ,nie koniecznie widocznych dla oglądaczy. WARTO GO MIEĆ!!
~edek
Allroad 3.0 TDI quattro 239KM 176kW
To już drugi All,lepszy od poprzedniej wersji,bardzo komfortowy,pewny w prowadzeniu.To moje czwarte audi i następne pewnie też.
~roto
Allroad 3.0 TDI quattro 239KM 176kW
super auto, pakowne, pojemne. Polecam!
~Alchemik
~zbigol