Lista ocen Audi Q3 (28) - Ergonomia

~Waldek
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Lubię owy niemiecki porządek w konsoli, przyciskach, wszystko intuicyjne i świetnie rozplanowane. Wszystko pod ręką. Nie mogę przyczepić się do niczego. Jakoś wykończenia na wysokim poziomie. Poprzednia generacja podobno ostro skrzypiała. Ta nowa ma podobno wszystko zmienione pod tym względem. Tłuczę Audi po dziurach i nic nie skrzypi, nic nie stuka.
~mery
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
to jest Audi...wszystko pod ręką i jest co musi być: cup holdery, miejsce w drzwiach na butelki, świetne podświetlenie wnętrza LED, wielofunkcyjna kierownica. Generalnie jak się użytkowało auta grupy VAG to audi nie zaskakuje.
~Bartosz
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Do bagażnika nie wejdzie większą torba,miejsca tyle co we fiacie panda.Na tylnej kanapie max 2 niskie osoby,na nogi miejsca tyle co w Ryanair.Jak z przodu siedzi wysoka osoba to z tyłu tylko dziecko usiądzie.
~Bartłomiej
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
ustaw sobie pozycję jazdy gdzie komfortowo będziesz: widział wszystko, ustawisz sie do kierownicy zgdonie ze sztuka vs podeprzyj uda i sięgaj do pedałów - no chance :D
~Piotr
SUV 2.0 45 TFSI 230KM 169kW
Jest możliwość ręcznego sterowania klimatyzacji - duży plus. Wszystko pod ręką, nagłośnienie Bang&Olufsen b. dobre - jakość dźwięku super.
~Michał
SUV 2.0 TDI 177KM 130kW
Jedynie dosyć mało schowków (chociaż mam dodatkowy pakiet \"schowki\"). Schowek przed pasażerem mały. Brak schowka na okulary. Poza tym wszystko na miejscu.
~Szymon
SUV 2.0 TDI 140KM 103kW
Wszystko ok. Może po za miejscem na kubki. Na jeden kubek ok ale jak chcemy włożyć dwa to trzeba odchylić podłokietnik.
~Piotr Okoń
SUV 2.0 TDI 177KM 130kW
Nie robiłem dużych tras tak że nie wiem czy coś tam nie cierpnie po przejechaniu 300 km.
~Sonikoseus
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Tu jest bardzo dobrze. Auto jest dobrze wyposażone więc jestem zadowolony.
~Robert
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Troche wnie wygodne sterowanie klimatyzacja, i nawigacja, reszta bez zarzutu
Audi Q3