Lista ocen Audi Q3 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~mery
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Za wysoko jak dla mnie a głowa przy samym suficie. Dobrze ze nie ma szyberdachu bo pewnie miejsca by zabrakło. W Q5 przestrzeń olbrzymia. Chociaż w Q3 ciasnoty na fotelu nie odczuwam (znacząco węższy tunel środkowy). Na nogi też jest OK. Chociaż dla "wielkich" regulacja kierownicy niewystarczająca (nie można wystarczająco wysunąć by prawidłowo ustawić do długości rąk) co sprawia dyskomfort w dłuższej trasie. Z tyłu dla dzieci coś zostanie,...
~Piotr Okoń
SUV 2.0 TDI 177KM 130kW
Dla osób do 170 zm wzrostu i niezbyt otyłych ilość miejsca jest Ok. Oczywiście jak przesiądzemy się ze skody Octavia Superb lub Mondeo to może wydawać się ciasnawy. Z tyłu stosunkowo mało miejsca na nogi dla osób dorosłych powyżej 170cm wzrostu - ja wożę dzieci:).
~Mariusz
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
przestrzeń w miarę ok. natomiast siedzenia (sportowe) niezbyt wygodne na dłuuugie trasy. po 6 godzinach plecy trochę czują. a z tyłu to trochę jak w autobusie miejskim ;-) tylne na długie trasy kompletnie odpadają.
~Eryk
SUV 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
Z przodu bardzo dobrze. Ale tył jednak słabo . Mało miejsca na nogi a przede wszystkim profil siedzenia z tylu jest taki ze koje dzieci na dłuższa trasę nie są zadowolone ;-( ale przód jest naprawdę ok.
~Bartłomiej
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
trochę trudno się wysiada jeśli masz dobrze dopasowaną pozycję jazdy (ja 176cm) i fotel bez pamięci (manual/power) biodro wchodzi w kierownicę przy wysiadaniu :D
~RAFAŁ
SUV 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
przód jest ok, z tyłu jak na kompakt tez nie jest źle, ale kanapa tylna na dłuższe jazdy raczej się nie nadaje , nie wygodna ( to opinia moich dzieci, nastolatków.
~Robert
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dla wysokiej osoby ponad 1.95 jesli jest dach panoramiczny to jest za malo miejsca pod sufitem. W aucie bez panoramy, mijesca jest wystarczajaco. Z tylu 2 osoby sie mieszcza spokojnie
~Wojtek
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
To jedno z większych pozytywnych zaskoczeń.Mam 185 cm i przy ustawionym dla mnie fotelu kierowcy spokojnie mieszczę się za nim z tyłu i jeszcze pozostaje trochę luzu.
~Michał
SUV 2.0 TDI 177KM 130kW
Wysocy kierowcy mają pewne kłopoty, trochę ciasno, niewiele przestrzeni nad głową. Regulacja fotela na max w dól ale i tak potrafię głową stuknąć w słupek lub w podsufitkę.

Usterki Audi Q3

Audi Q3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
SUV 2.0 45 TFSI 230KM 169kW
Nie jest to wielki SUV, ani tym bardziej minivan (najlepsze nadwozie jako auto rodzinne), ale z tyłu jest więcej miejsca niż w poprzedniej wersji Q3
Audi Q3