Oceny Audi Q5 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2008-2012

Najnowsze oceny Audi Q5 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2008-2012

3,5
~Ireneusz Płoskowicz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Samochód kupiłem żonie jako niespełna 5 letnie auto w pełni serwisowane z przebiegiem ok 90 tyś km. Auto miało być: bezpieczne, komfortowe i pewne, czyli nie zaskakiwać nagłymi awariami. Dlatego kontynuowaliśmy serwis w ASO. Kolejne 2 lata normalnej jazdy ok 60 km dziennie do pracy i z powrotem + jakieś małe wyjazdy w dłuższą trasę (razem rocznie średnio ok 19 tyś km) - efekt to silnik z przestawionym samoczynnie rozrządem i kompletnie...
2,5
~Andrzej
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Ostatni slogan reklamowy: "przewaga dzięki technice" jest kierowany raczej do tych którzy jeszcze nie mieli przygody z audi. Ja się już nie dam nabrać na ładną sylwetkę i wzniosłe hasła, miałem 3 różne modele audi i............ zdecydowanie nie polecam. Ilość awarii i wizyt u mechanika, że kur... m... to przestaje być śmieszne. Użytkuję samochód 2 lata i mogę coś powiedzieć .... fatalny silnik, a jak silnik ciągle robi psikusy to na nic dobre...
~mechanizator
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Swietny , dobrze wykonany i szybki kompaktowy SUV z bardzo dobrym silnikiem i napedem Quattro. Z silnikiem 2.0T daja sporo frajdy z jazdy i potrafi zaskoczyc przyspieszeniem slapanie nie jest takie zle 11 ltr , Nie stac cie na to to kup Dacie Dustera z dieslem.
~Waldi
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Kupując auto które kosztuje w moim przypadku 300 tyś. zł. trzeba się liczyć z kosztami, jeżeli cię nie stać,nie kupuj, płacimy za markę,jakość, prestiż. Auto waży 1800 kg, więc spalanie nie może być na małe. Zużycie paliwa, miasto 12 lit. trasa do 130km - 8 lit. Średnie spalanie 10 lit. na 100 km.Serwis bardzo szybki i uprzejmy.
~Brystol
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Przeciętne auto, niekompetentny i arogancki serwis, czas oczekiwania na auto 5 miesięcy, naprawa blacharska 2 razy poprawiana, czas oczekiwania na części do naprawy 2 tygodnie (w BMW 2 dni). Dla wielbicieli marki z grubym portfelem
~tafeusz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Pomimo tych problemów z silnikiem, uważam auto za bardzo udane, świetnie trzymające się drogi, ze świetnym elastycznym silnikiem, światła LED i sylwetka rzucają się w oczy. Auto posiada doskonałej jakości nagłośnienie Bang & Olufsen ( niestety opcja)i uważam że sprawdza się zarówno na polskich drogach jak i na szybkich autostradach.
3,6
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Ze względu na horrendalne spalanie niestety tylko przeciętnie - jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego auta, zdecydowani wybierz diesla. Na prawdę nie warto od tak wyrzucać pieniędzy, nawet jeśli nas na to stać. Lepiej wydać je na biedne dzieci...
~Dario
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
to moje pierwsze audi - do tej pory tylko auta - Japan - byłem wrogiem tej marki ale po analizie - jest niezłe - jednak Niemcy potrafią zrobić auto - a technologia rzeczywiście super nowoczesna zdecydowanie polecam 2.0 TFSI - osobiście nie cierpię - diesla - myślę ,że jedyny konkurent to Infiniti EX 37 / nie testowałem/ ale tam będzie duuużo wieksze zużycie paliwa
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Super auto. Należy o nie dbać regularnie serwisując, a posłuży naprawdę przez wiele lat. Nie bez powodu zajmuje zawsze miejsce na podium jeśli chodzi o niezawodność.
~Tafeusz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Przede wszystkim bardzo bezpieczny, mam wersje quatro, bez wypadku bo auto samo mnie uratowalo.
Audi Q5 I SUV