Oceny Audi Q5 I SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW 2014-2016

Audi Q5 I SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW 2014-2016 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Audi Q5 I SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW 2014-2016

~tomasz_witomski
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Ogólnie udane auto. Nie brałem go pod uwagę podczas poszukiwania samochodu.W związku z końcówką roku nie miałem dużego wyboru w autach od ręki. Nie miałem szczególnych preferencji benzyna lub diesel. Warunkiem był napęd 4x4. Jeździłem Volvo S90 , całkiem nieźle ale na przełomie 2016/2017 trzeba był czekać 4 miesiące na odbiór. Następny był mercedes C klasa 211 KM benzyna 4x4 w pakiecie AMG, trochę mały ale podobał mi się 181 tys. brutto też...
~Janek
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
To trzecie moje Audi poprzednie to Audi A4 Teraz obecnie Audi Q5 chyba nigdy nie zrezygnuję z tej marki najlepsze auta jakie mógł ktoś wyprodukować oszczędne niezawodne No i niezawodny napęd Quattro na autostradzie przy szybkości 120 km mieszczę się samochodem które waży prawie dwie tony schodzę do 6 litrów Po prostu bajka przyjechałem po polskich drogach ponad 2000000 km różnymi samochodowy i uważam że Audi jest najlepszy i najbardziej...
~prage
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Auto bardzo uniwersalne. Na wyjazdy w 4 osoby trochę małe, ale to kwestia priorytetów. Bardzo dobrze wyciszone, skrzynia i silnik bez zarzutu, oczywiście nie do sportowej jazdy. Świetnie wykończone, żadnych trzasków ani skrzypienia. Nagłośnienie (muzyka) ok. Bak 75 litrów - bajka.
~kami
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Samochód kupiony w marcu 2017r, z silnikiem 2TDI 190KM.Pierwsze wrażenia:ładnie wykończony,cichy,świetna skrzynia biegów s tronic,bardzo żwawy silnik,bardzo wygodne fotele sportowe skórzane,zawieszenie komfortowe niezbyt twarde, świetnie tłumi dziury.Bardzo przyjemny w środku a porównywałem ze wszystkim w tej klasie.
~Jarek
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Bardzo ładnie i ergonomicznie zaprojektowane auto. Sprawdza się zarówno w mieście na trasie jak i poza. Idealny samochód na narty.
~Rysiek
auto bez awaryjne